Wpis z mikrobloga

@jgoluch: Nie, nie będzie za free, nie będziesz nawet miał zniżki na zakup nowej wersji. Taka ich polityka, zwyczajnie robią promocję -50% przez jakiś czas dla wszystkich z okazji premiery i później ze dwa razy do czasu wydania nowej wersji. Do bani, wiem.
@jgoluch: Zdecydowanie. Używałem Stellarium Mobile, potem SkySafari podstawowe wersje i Plus. Wystarczały dopóki z 8 cali nie przesiadłem się na 13 i okazało się, że brakuje gwiazd ;) Pro kupiłem w promocji właśnie.
@Ferengi: @mactrix:
Również dołączam się do prośby, jak będzie promo na 5 Pro na andka to wołaj.
Wiadomo kiedy 6 wychodzi ?

Z góry dzięki ( ͡º ͜ʖ͡º)

PS
Jest sens brać wersję 5 Pro na androida jak mam tylko zwykłą Syntę 8 bez dodatków ?
@sznaps82: Ludzie pisali, że spodziewają się wersji na Androida w maju. Jest lipiec, więc czekamy nadal ;)
Do 8 cali wystarczy wersji Plus, która ma katalog gwiazd do ok. 12 mag, a to wystarczy dla takiego teleskopu, nawet w najbardziej usianym gwiazdami miejscu się nie zgubisz - przy większym teleskopie już tych gwiazd będzie brakować, czasami dość wyraźnie, wtedy wersja Pro. W wersji Pro jest też dużo więcej obiektów głębokiego nieba
Ok, dzięki.
Plus jest za niecałe 30zł, więc tragedii nie ma, ale jak ma wyjść w najbliższym czasie 6 to może będzie promo też na plus, więc poczekam. Nie pali się ( ͡ ͜ʖ ͡)
@sznaps82: P.S. Z tego co właśnie widzę to wersja 5 Plus jest za 29 złotych. Dobra cena, tyle samo kosztuje 6 Plus na iOS w aktualnej promocji. Dobra cena i chyba taniej nie będzie, bo wersja 4 Plus bez promocji kosztuje 68 złotych, ale może warto poczekać na szóstkę? Zwłaszcza że szóstka ma integrację z LiveSky.
@Ferengi: Kurde, trochę mi mało czasu zostało na te zniżki, jak nie uda się załapać na promocję to kupię za 100% ceny, bo mam pokaz niedługo na Zaćmienie Księżyca, a SkySafari Pro umożliwi mi sterowanie moim teleskopem z poziomu telefonu - bajer taki ale na ludziach na pewno zrobi bardzo duże wrażenie :)