Wpis z mikrobloga

@manedhel: Urlop, 3 wyjazdy z Polski w ciągu zimy (grudzień, luty, marzec), każdy na 10 dni szusowania na miejscu. Przeglądałem opcje karnetów sezonowych w Alpach i zgadałem się ze znajomym z forum narciarskiego, padło na MagicPass. Baza wypadowa raz Vissoie, później miejscowość niedaleko Sionu. Warunki śniegowe trafiły się rewelacyjne. Zjeżone ośrodki w Val d'Anniviers oraz Crans-Montana i Anzere. Miały być jeszcze Ovronnaz i Villars-Gryon ale akurat w dni zaplanowane na te
@tomasztomasz1234: Przy 3 wyjazdach na 10 dni koszt karnetu na 1 dzień = 12CHF ~44zł (skipass sezonowy za 359CHF). Za tyle w Polsce to można pojeździć 2h i to raczej w małych stacjach. Noclegi załatwione w dobrych cenach, o które np. na Podhalu byłoby ciężko. Jazda w świetnych warunkach z widokami na czterotysięczniki - bezcenna. Wszystko przemyślane wcześniej.
@tomasztomasz1234: Szukałem regionu w Alpach pod spędzenie większości sezonu, od początku założenie było 3 wyjazdy 10 dniowe, w Szwajcarii wszystko się zgrało i wychodziło lepiej cenowo niż Austria, Włochy. No ale niech inni myślą że nie warto.