Wpis z mikrobloga

Mirki, dołączyłem do grona #xiaomilepsze, posiadam redmi 4x. Mam jednak problem z jego zabezpieczeniem - czego używacie w swoich telefonach? Jestem przyzwyczajony do zestawu etui + szkło hartowane i chciałbym przy tym pozostać, ale coraz bardziej obawiam się, że to niemożliwe. Mam szkło na cały ekran i założenie etui powoduje wypychanie tego szkła na krawędziach. Macie jakieś sprawdzone rozwiązanie? Pomocy!
#xiaomi #smartfon #telefony #pytanie
  • 23
  • Odpowiedz
@Gazimierz: okropnie drogo jak za ten telefon, za te kase mogles kupic nowke Nokie 7 z 4/64 a za polowe tej ceny LeeCo x626 z 4/64, strasznie sobie licza za ten stary telefonik, przeciez on jest wart maks 300zl, to nawet FHD nie posiada i 3GB jedynie, xiaomi upadlo na glowe
  • Odpowiedz
@ArcziMiszcz: stać mnie to przepłacam ( ͡ ͜ʖ ͡). Ale tak serio, jeśli podstawowym i prawie jedynym kryterium jest to żeby był tani i <= 5 cali, to co jest lepszego? Przekopałem cały Internet, moim zdaniem nie ma nic :)
  • Odpowiedz
@ArcziMiszcz: To co innego byś polecił właśnie do 5 cali w kwocie tak do 700 zł?
Bo jednak wybór w takich rozmiarach jest niewielki, ja chyba ostatecznie na któregoś większego xiaomi się zdecyduję.
  • Odpowiedz
@sartek: xiaomi sie nie oplaca, kiedys to byly dobre telefony do czworki, potem to juz drogi szajs, zobacz Nokie 7 moze ci przypadnie, tez nad nim sie zastanawiam, jesli moze byc wiekszy to polecam leeco le s3 albo cool1, duzo lepsze od xiaomi a tansze
  • Odpowiedz