Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirko jest bardzo dziwnym miejscem. To co w realu jest rzadkością, na mirko jest czymś częstym.
Ja konkretnie mówię o płaceniu za randki. Niemal każda mirabelka tutaj płaci za siebie albo raz chłopak raz ona. W każdym razie tak, żeby było sprawiedliwie.
Kurła, gdzie znaleźć takie kobiety jak wy?
Nie wiem czy źle trafiam, ale niemal każda dziewczyna z którą się umawiam wyznaje albo zasadę: "Kto zaprasza ten płaci" albo "Facet płaci".
Różnice są żadne, bo dziewczyny wyznające pierwszą zasadę prawie nigdy nie zapraszają, więc i tak wychodzi, że facet płaci.

Wczoraj pokłóciłem się o to z dziewczyną, z którą się spotykałem. 7 randek, wszystkie sponsorowane przeze mnie. Powiedziałem, że jeśli mnie traktuje poważnie to moglibyśmy się kosztami randek dzielić po połowie.
A ona na to, że:
-jestem facetem, więc powinienem płacić
-mam lepiej płatną pracę. Ja zarabiam 3500, ona 1700 (czy ile tam na minimalnej wychodzi). No to ok, dzielmy się 67% / 33%. Nie zgodziła się
Na końcu powiedziała, że jakby miała płacić za spotkania to ona ma w dupie takie coś i woli siedzieć w domu, że możemy nigdzie nie wychodzić, jeśli MNIE nie stać XD

No jak mnie to #!$%@? to szok. Gdyby to tylko jedna taka była, ale ja ciągle trafiam na takie. Może ze dwie na kilkanaście się trafiło takich, że mialy na tyle rigczu i empatii, że płaciły za siebie albo chociaż proponowały, ale reszta to szkoda gadać.
Nie jestem taki, żeby skakać koło dziewczyny. Jak mam być z kimś takim to wolę być sam. Nie wiem... może ona ma na moje miejsce kilku takich, którzy będą płacić i jeszcze dziękować, że łaskawa księżniczka im szparki popuści. Jeśli tak to mam w dupie takie związki, nie jestem desperatem.

#randkujzwykopem #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 55
zgodzę się, żeby zapłacić za pierwszą radkę czy spotkanie, ale tutaj nie ma takiej reguły - bo facet, to zawsze płaci. To samo jakby w związku było, że jeśli się wspieramy to sobie pomagamy, ona sobie ma kupować i bulić cały majątek na swoje przyjemności, a facet ma sobie żałować? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mirko jest bardzo dziwnym miejscem. To co w realu jest rzadkością, na mirko jest czymś częstym.


to zależy kto opisuje

Ja konkretnie mówię o płaceniu za randki. Niemal każda mirabelka tutaj płaci za siebie albo raz chłopak raz ona. W każdym razie tak, żeby było sprawiedliwie.

Kurła, gdzie znaleźć takie kobiety jak wy?


nigdzie #!$%@?...
każda różowa tak #!$%@? jak połamana a jaka jest prawda to każdy niebieski wie...

Nie wiem czy
Arachnofob - > Mirko jest bardzo dziwnym miejscem. To co w realu jest rzadkością, na ...
TopKek: Mirabelki wszystkie ci napisza byle tylko dostac chociaż troche wirtualnej atencji xD Sluchaj ich a daleko zajedziesz xD w normalnym zyciu jest tak jak piszesz, a nawet jak na kilku pierwszych randkach dorzuci sie minimalnie do rachunku to i tak z czasem zacznie tak kombinować bys za nia zaplacil (klasyk to "zapomnialam portfela) i byla finansowo na plus. Taki prosty przyklad, wyjscie na drinka w ramach pierwszej randki panna po
@wiosennaburza:
mówienie o tym, że mężczyzna i kobieta są wobec siebie RÓWNI
mówienie o tym, że mężczyzna i kobieta mają RÓWNE PRAWA
mówienie o tym, że mężczyzna i kobieta mają RÓWNE OBOWIĄZKI
mówienie o tym, że mężczyzna powinien traktować kobietę ZE WZAJEMNOŚCIĄ

i najlepsze...
mówienie o tym, że nie da się z kobietą budować partnerskiej relacji i trzeba ją tresować jak zwierzę w sytuacji gdy to kobieta traktuje faceta nie jak
@AnonimoweMirkoWyznania: powiem szczerze, że kompletnie rozumiem to, zgadzam się, powinno być płacone po połowie. sam się trochę śmieję z gości, którzy poznanym laskom stawiają drinki, ale kurde jakoś szewc bez butów chodzi i łapię się na tym, że sam za wszystko płacę jak gdzieś wychodzę z jakąś dziewczyną... czy to znajoma, czy to laska z tindera, czy jakas dziewczyna, z którą kręcę, czy szefowa, czy nawet kuzynka - kończy się tak,
Kurła, gdzie znaleźć takie kobiety jak wy?

-jestem facetem, więc powinienem płacić

Na końcu powiedziała, że jakby miała płacić za spotkania to ona ma w dupie takie coś i woli siedzieć w domu, że możemy nigdzie nie wychodzić, jeśli MNIE nie stać XD


@AnonimoweMirkoWyznania: ja z kolei mam inne pytanie, skąd wy takie laski bierzecie?
@aks_762: To samo, piona :D
Moze poprostu tak jak ja - np. biorac np. dwa drinki po 17zl, musialbym rozmieniac, kombinowac itd. to mi sie nie chce, zawsze mowie ze postawi bro kiedys czy cos :D