Wpis z mikrobloga


Opowiem wam chistorie co mi sie wydarzyla:

Zamowilem paczkie do paczkomatu i dzisiaj dotarla no i od razu poszedlem ja odebrac. Wpisuje kod, patrze na prawo, drzwiczki od szafki otwarte, podchodze i mysle se o co cho ze taki duzy karton jak moja paczka powinna w kopercie byc. No i pacze a na kartonie dane jakiejs pani, a paczka ze sklepu z perfumami xD

Obracam głowe w drugom strone na lewo a tam drugie drzwiczki otwarte i moja paczka w srodku xD. A wienc dostałem 2 paczki no i w sumie nie wiem czy te drzwiczki z nie mojom paczkom byly niedomkniete, czy otworzyly sie dopiero jak ja otwieralem swoje (obstawiam tom pierwszom opcje, bo jak podchodzilem pod paczkomat to kurier inpostu stamtad odjezdzal, a wrzucal do srodka paczki).

Takze gratulacje dla inpostu za takie cos, bo to chyba wasza wina, ciekawe ile ludzi stracilo w ten sposob paczki. Ja na szczenscie dobry czlowiek, wienc paczki nie mojej nawet nie otwieralem tylko zadzwonilem do pani na numer z jej paczki i sie umuwilem ze odbierze jom ode mnie i byla miła ta pani i podzienkowala i w sumie tyle. Pozdrawiam serdecznie.


Pobierz phaxi - ! edit: przeczytaj cale zanim skomentujesz pacanie xD

Opowiem wam chistori...
źródło: comment_xyzQExfKdsALplOlTw65cH09pU1p8bKA.jpg
  • 63