Wpis z mikrobloga

Prawilnie wklejam orkę jaką zgarnąłes odemnie


@grubson234567: jaką orkę? Masz na myśli ten komentarz, którym się skompromitowałeś?

Przypominam że zgodnie z przepisami wizerunek stanowi dane osobowe a zgodnie z regulaminem vikop.ru publikowanie treści o charakterze bezprawnym - a publikowanie danych osobowych bez wątpienia takimi są - jest zakazane. Że o art. 212 KK nie wspomnę.
  • Odpowiedz
Przypominam że zgodnie z przepisami wizerunek stanowi dane osobowe a zgodnie z regulaminem vikop.ru publikowanie treści o charakterze bezprawnym - a publikowanie danych osobowych bez wątpienia takimi są - jest zakazane. Że o art. 212 KK nie wspomnę.


@L3stko: XD XD XD przekleje to co pisałem wczesniej bo widze że mam doczynienia z wybitnym dzbanem.

Po pierwsze możesz zgłosić ponownie, ale po chyba 24 godzinach od pierwszego zgłoszenia
Po drugie
  • Odpowiedz
Że o art. 212 KK nie wspomnę.


@L3stko: Bardzo ładnie że się na niego powołujesz, pozwól że zostawie tylko paragraf 4 wspomnianego artykułu kodeksu karnego.

§ 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego.


Samozaoranie lvl hard. To jest dokładnie to co pisałem tobie, oraz co odpisała tobie moderacja. To osoba poszkodowana musi zgłosić naruszenie dóbr, a nie byle annon z bólem dupy. Ew
  • Odpowiedz
@grubson234567: Weź nie rób bałaganu bo muszę odpowiadać w dwóch wątkach. To po pierwsze.

Po drugie mieszasz dwa pojęcia. Ściganie przestępstwa następuje z oskarżenia prywatnego ale regulamin wykopu zabrania publikowania treści, która byłaby ścigana. Jednym słowem nie można nikogo pomówić - jak w zgłoszonym wpisie. Ja zgłosiłem czyn zabroniony tak prawem jak i regulaminem wykopu. Jak już wspomniałem moderacja ma w nosie regulamin. Dla nich najważniejszy jest przekaz dnia który
  • Odpowiedz
Samozaoranie lvl hard.


@grubson234567: zgadza się, zaorałeś się bo cytujesz fragment o ściganiu przestępstwa. Przypominam, że Wykop to nie jest organ ścigania. Ich ten zapis nie dotyczy.
  • Odpowiedz
zgadza się, zaorałeś się bo cytujesz fragment o ściganiu przestępstwa. Przypominam, że Wykop to nie jest organ ścigania. Ich ten zapis nie dotyczy


@L3stko: Tylko że to ty się pierwszy na niego powołałeś dzbanuszku XD XD XD Ja cie tylko sprowadzam na ziemię w swoich bzdurach jakie wypisujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
dzbanuszku


@grubson234567: nie znam tej gimbonowomowy więc nie ustosunkuje się do tego.

Ja cie tylko sprowadzam na ziemię w swoich bzdurach jakie wypisujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Zajrzyj do regulaminu. Masz tam wyraźnie zakaz publikowania treści sprzecznych z prawem. OP opublikował treść sprzeczną z prawem (art. 212KK) a mod nie zareagował na zgłoszeniem. Kropka. Jeśli tego nie rozumiesz - trudno.
  • Odpowiedz
@grubson234567: pokaż mi w którym miejscu regulaminu zabronione jest zgłoszenie przez osobę postronną naruszenia praw osób trzecich? No pokaż.

Jak już wspomniałem w innym komentarzu zgłoszenie dotyczyło naruszenia praw osób trzecich - zniesławienia oraz - po kropce - publikacji wizerunku bez zgody tej osoby. A że naruszenie praw tej osoby stanowi jeszcze czyn karalny - to już inna kwestia. To też jest zabronione w regulaminie ale moderacja już nie raz
  • Odpowiedz
pokaż mi w którym miejscu regulaminu zabronione jest zgłoszenie przez osobę postronną naruszenia praw osób trzecich? No pokaż.


@L3stko: Zakazane nie jest, ale skuteczne tez nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak już wspomniałem w innym komentarzu zgłoszenie dotyczyło naruszenia praw osób trzecich - zniesławienia oraz - po kropce - publikacji wizerunku bez zgody tej osoby. A że naruszenie praw tej osoby stanowi jeszcze czyn karalny -
  • Odpowiedz