Wpis z mikrobloga

@xandra: no nie znam Cie, Ty mnie tez wiec skad wiesz ze nie wystarczy mi na Ciebie dmuchnac? Najglosniejsze pieski sa najmniej grozne jak juz tak lubisz glupie powiedzenia :-)

@genesis2303: jakim zlodziejem? juz troche zgubilam watek xD
  • Odpowiedz
  • 6
Informacja nieprawdziwa - autor znaleziska nie posiada wiedzy w temacie, w którym się wypowiada. Zgłoszenia dotyczące naruszenia dóbr osobistych (zgodnie z prawem) rozpatrywane są na wniosek osoby pokrzywdzonej lub osób, które posiadają stosowne upoważnienie. Autor znaleziska nie jest osobą przedstawioną na zdjęciu, nie ma zatem mowy o tym, że zgłoszenie wykonała osoba pokrzywdzona, nie przedstawił również stosownego upoważnienia do działania na rzecz osoby pokrzywdzonej. Wobec tego faktu zgłoszenie nie może zostać uznane.
  • Odpowiedz
@xandra: jak po tylu wypowiedziach nie można zrozumieć tak banalnej rzeczy? PATOLOGIA! Ja rozumiem, że można prawa nie znać, albo nie rozumieć ale zostało Ci to przedstawione jasno i klarownie. Od orzekania o winie nie jesteś ani Ty ani jakieś tam grupki tylko sąd. Jest coś takiego jak "Domniemanie niewinności – zasada, według której każda osoba jest niewinna wobec przedstawianych jej zarzutów, dopóki wina nie zostanie jej udowodniona.". Przykładowo jeśli
  • Odpowiedz
@xandra: Jak to jest byc takim kretynem ze 15 osob mowi ci ze #!$%@? od rzeczy a ty dalej stoisz przy swoim jak jakas krowa ktore sobie tak upodobalas?
  • Odpowiedz
@L3stko: aż zacytuję żeby nie zginęło:

Treści tworzone przez Użytkownika powinny być zredagowane w czytelny sposób, nie mogą mieć charakteru reklamowego i nie mogą naruszać obowiązujących przepisów prawa, zasad współżycia społecznego, dobrych obyczajów (w tym dobrych praktyk) oraz praw osób trzecich, w szczególności nie mogą zawierać:

(...) treści naruszających dobra osobiste (w szczególności wizerunku) lub prawa autorskie osób trzecich


O ile od strony moralnej moje zdanie to niech z tym
  • Odpowiedz