Wpis z mikrobloga

kekłem w #!$%@? jakiś koleś udostępnił na facebooku zdjęcie z zaświadczenia o ślubie czy chrzcie i zaczął się żalić że zły kościół go prześladuje,hipokryzja w najczystszej postaci a ludzie go jeszcze klepią po plecach i psioczą na klechów XD
ktoś dobrze to skomentowaL na pewnej grupce " tylko koperty od cioteczek piechotą nie chodzą. Tylko, kurcze dlaczego ci wredni księża nie pozwalają odtworzyć soundtracka ze Shreka w kościele? Mój ślub-moja sprawa. Płacę i wymagam!"
#gimboateizm #mirkomodlitwa #ateizm #religia #hipokryzja #wiara
Pobierz morgiel - kekłem w #!$%@? jakiś koleś udostępnił na facebooku zdjęcie z zaświadczenia...
źródło: comment_5eIXO7ir74zvnJRxwLmdFglWHhHUtKkf.jpg
  • 12
@jan_zwyklak: ale to dowodzi coś wprost przeciwnego XD KK pokazał że żeby być ich wyznawcą i czerpać korzyści z tego(na przykład piękny ślub)musisz być przykładnym chrześcijaninem i przestrzegać tego co mówią,osobiście jestem ateistą i w pełni odcinam się od kościoła nie chce kościelnego ślubu czy chrztu dziecka mogę o sobie z dumą powiedzieć NIE JESTEM HIPOKRYTĄ ale jeśli ktoś popiera aborcje i psioczy na klechów a później jak baranek błaga ich
ale jeśli ktoś popiera aborcje i psioczy na klechów a później jak baranek błaga ich o papierek to chyba nie może tego powiedzieć o sobie ;)


@morgiel: prawda. Ale zależy jaki był cel jego bierzmowania. Jeśli piękny ślub itp. to owszem - hipokryta. Jeśli dla jaj typu - "Patrzcie, KK bierzmuje każdego nawet swoich wrogów, bo to hipokryci" - to nazwałbym to prowokacją :P