Wpis z mikrobloga

@kuban99: Wszystkie postulaty które, tu wrzuciłeś są lewicowe. Lewica od zawsze walczy o takie rzeczy. Także tym wpisem potwierdziłeś, że Kaczafi to lewak. Ja jestem z prawicy więc akurat zakaz handlu w niedziele uważam za idiotyczny. A co do myśliwych to chyba takiej samowoli jak mają teraz to nigdy nie mieli. Już nie wspomnę o reformie sądów na wskroś lewacka.
Także nawróć się i idź na prawą stronę. To, że KC
@emasele: tylko czesc z nich jest zdegenorowanymi klamcami, inna czesc to zindoktrynowani biedni ludzie. Mysle ze taka audycja w ich szczekaczce moze zdzialac wiecej niz tysiac pyskowek na wykopie.
@emasele: ja nie popieram programu gospodarczego kaczystow uwazam tylko ze to co robia jest o niebo lepsze dla mojej Ojczyzny niz to co moze zrobic banda rudego podnozka.

To jest potezna roznica.
@kuban99: xD aktualnej sytuacji? jesteś członkiem KC WKPiS? ,że masz lepsze rozeznanie? zaorała aż miło.
obnażyła jawnie wszystko, zwłaszcza kukłę albo jak wolisz "podnóżka prezesa czyli dudę"
boli cie :D
@kuban99: swoją drogą smutno ,że Polacy z sentymentu do czasów Gierka wybrali znowu tych samych, przyjdzie kryzys, socjalizm się skończy i znowu będziemy 10lat się zbierali bo socjalkatolach :(
masz szansę jeszcze się na prostować na prawicę (gospodarczą) albo chociaż centrum gospodarcze, jeszcze nie jest za późno dla Polski. idę spać.
@kuban99: hah no był, prawicowy gospodarczo Sojusz LEWICY DEMOKRATYCZNEJ obniżył podatki i zrobił dobry grunt pod interesy w Polsce, trzymał dyscyplinę budżetową. Czyli zrobił DOKŁADNIE ODWROTNIE niż obecna ekipa.
młody jesteś widać, ja tamte ciemne czasy Polski pamiętam całkiem dobrze.
Czasem dziwią mnie ludzi którzy nie widzą ,że zostały tylko gady w pisie - cała ekipa Świętego Lecha Kaczyńskiego (w końcu zamordowany Santo Subito) odeszła z partii, ci co byli w
@kuban99: Kto był gościem? Zazwyczaj jazgot o symetrystach to oszołomskie teorie o ukrytych agentach kaczafiego którzy śmią zestawiać liblem z pisem co jest niedopuszczalne bo naszym wolno a im nie wolno!!!!! a więc soro im nie wolno a oni móiwią, że jak nam wolno to i tamtym wolno, to to muszom być kaczafiści. jak sie nazywa ta audycja?
nawet trzecia Siostra zwana prof. #staniszkis nazwała ich bolszewikami xD


@emasele: jej bym akurat nie przywoływał, bo ta babeczka co do zasady zawsze się myli. W okolicach 2015 zachwycała się młodymi kadrami pisowców a potem widzielismy co to za juniorzy. Ogólnie jak ona coś oceni/zapowie to bezpiecznie jest obrócić to na drugą stronę
hah no był, prawicowy gospodarczo Sojusz LEWICY DEMOKRATYCZNEJ obniżył podatki i zrobił dobry grunt pod interesy w Polsce, trzymał dyscyplinę budżetową. Czyli zrobił DOKŁADNIE ODWROTNIE niż obecna ekipa.

młody jesteś widać, ja tamte ciemne czasy Polski pamiętam całkiem dobrze.

Czasem dziwią mnie ludzi którzy nie widzą ,że zostały tylko gady w pisie - cała ekipa Świętego Lecha Kaczyńskiego (w końcu zamordowany Santo Subito) odeszła z partii, ci co byli w miarę na