Wpis z mikrobloga

A ja jestem zadowolony z transferu. Żaden piłkarz nie jest większy niż klub. Ronaldo miał ważny kontrakt na wielką kasę, dużo większą niż inni zawodnicy którzy wcale wiele mniej drużynie nie dają, jak Lukita czy Ramos i kontrakt ten był ważny do czasu gdy będzie miał 35 lat czyli wiek podeszły dla piłkarza.
Nie może być tak, że za każdym razem gdy Messi, Neymar czy ktokolwiek będzie dostawał podwyżkę to Ronaldo będzie się domagał dla siebie. Mieli mu dać podwyżkę i przedłużyć kontrakt aż będzie miał 40 lat? Czy nie przedłużać kontraktu i dać mu podwyżkę od tak?
Nie można poddawać się szantażowi i fochom, dobrze że doszło do transferu który w zasadzie zadowola wszystkie strony.

Czas zakończyć pewien etap i spojrzeć w przyszłość.

#realmadryt
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sebeq92: A moim zdaniem szkoda, bo za 100mln takiego piłkarza nie kupimy. Zaryzykuje stwierdzeniem że takiego piłkarza jeszcze długo nie zobaczymy na boiskach. Dominator w 3 zespołach, teraz może dołożyć do kolekcji Serie A. Nikt nie powie że jest piłkarzem jednej drużyny, fenomen piłkarski.
  • Odpowiedz