Wpis z mikrobloga

To już szósty dzień podsumowań ruchu na mediach społecznościowych Juve. Co prawda nie minęły pełne 24 godziny od ostatniej aktualizacji (wczoraj nie dałem rady się wyrobić w czasie), lecz FB jest bardzo ospałe, najmniejszy przyrost jaki odnotowałem do tej pory, Instagram bez zmian, YT dominuje lecz dane z tego portalu pochodzą z niedzieli.

Wołam: @Madridista98: @Marynasz: @Dostaje_raka_na_YouTube: @ditoski:

#juventus #realmadryt #seriea #transfery
Pobierz LordMefisto - To już szósty dzień podsumowań ruchu na mediach społecznościowych Juve....
źródło: comment_C7uLUjNh4cO2jqxlordhmwN3GZX55VXU.jpg
  • 13
@Lord_Mefisto: mam pytanie, czy naprawdę istnieje zasadność tagowania tego #transfery? Nie twierdzę że temat nie jest ciekawy dla najbardziej zainteresowanych, ale jeśli każde niepotwierdzone doniesienie o transferze- wprost mówiąc #plotkitransferowe - nie jest tu miło widziane, to tego typu informacja tym bardziej tu nie pasuje, moim zdaniem oczywiście.
@ticos: Działam na tym tagu od 6 dni i nikomu wcześniej to nie przeszkadzało, myślę że temat ruchów na mediach społecznościowych jest blisko powiązany z samym transferem. Dziwi mnie też to że zwróciłeś uwagę na mój post, podczas gdy na tagu jest także trailer fify 19 z podpisem "No to troszkę nie aktualne już xD" czy fotoszopka "Andrea Agnelli spotkał się z Cristiano Ronaldo"
@Lord_Mefisto: rozumiem, czyli wolisz wskazać na innych palcem że oni też tak robili. Tamte wpisy (moim zdaniem) też nie powinny się tu znaleźć, ale niestety - dla ciebie, mam nadzieje że nie masz mi za złe że akurat ty- przelało to moją wewnętrzną czarę goryczy którą postanowiłem się z tobą podzielić. Ja oczywiście jestem w stanie przeboleć te parę wpisów, po prostu chciałem poznać inny punkt widzenia, i chyba tyle
PS.
@ticos: Przepraszam, lecz na początku uargumentowałem dlaczego piszę ten wpis pod tym tagiem. Wskazanie na innych miało na celu skonfrontowania w mojej opinii postów nie związanych z tematem w ogóle z moim.