Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tak sie zastanawiam. Ile dziewczyn miesiecznie/rocznie zagaduje do zwyklego, przecietnego chlopaka? Tzn. ile taki przecietny chlopak, tez niekoniecznie bardzo dynamiczny, ma okazji do wejscia w #zwiazki rocznie? Juz pomijam czy te dziewczyny sa zadbane czy nie, po prostu interesuje mnie sucha statystyka. Pytam bo jestem juz po 27lvlu i generalnie nigdy w zyciu nie bylem zagadany w celach podrywu ani na zywo ani przez internet i zastanawiam sie czy to dlatego, ze jestem brzydki czy to raczej normalne. Nie dostalem tez nigdy zadnego sygnalu od dziewczyn, tzn. nigdy zadna sie nie usmiechnela ani nie zawiesila na mnie wzroku. Jak to jest u Was?

#zwiazki #logikarozowychpaskow #s--s #podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@aardwolf: bo do tych bardzo ladnych bardzo czesto normalni kolesie nie podbijaja bo stwierdzaja ze nie ich liga wiec jak do laski podbijaja w wiekszosci wiejskie cwaniaczki to jej spada samoocena.
  • Odpowiedz
@aardwolf: wiesz jak to jest, niektóre dziewczyny są bardzo ładne, ale jakby tego "nie wiedzą", nie dopuszczają tego do wiadomości, przez właśnie głupie kompleksy. W mojej wypowiedzi bardziej chodziło mi o ładne -> typ lachona z instagrama, co dobrze zdaje sobie sprawę z tego że jest 10/10 i na byle normika nie poleci, no chyba że jeździ S klasą i ma bardzo dzianego tatę :P
  • Odpowiedz
OP: @Mageq: @Pan-K: ok czyli wszystko jasne, nie ponosze winy za to ze jestem sam bo po prostu nie mam takiej atencji jak przecietny facet. Nic dziwnego, ze dziwi Was ze niektorzy nigdy nie byli w zwiazkach skoro dla Was atencja od dziewczyn to norma. Gdyby sie jakas do mnie usmiechnela to nie balbym sie zagadac. Dzieki, dowiedzialem sie wszystkiego czego chcialem, w sumie czuje ulge ze
  • Odpowiedz
Co ja tutej paczę. Wy tu o-----------e procenty i ułamki, ile razy laska luknie, czy zagada plus psychoanalizy i taktyki do zagadywania / odczytywania lasek jak przy misji wojskowej. Trochę mniej desperacji i więcej naturalności, to nic skomplikowanego (ʘʘ)
  • Odpowiedz
ObitaBaba: Kobiety w tym kraju już od dziecka mają wkładane do głowy, że mają być miłe, spolegliwe, nieśmiałe i ładnie wyglądające. Nic dziwnego, że nie wychodzą z inicjatywną, skoro panuje powszechny stereotyp faceta-zdobywcy, a jak kobieta się ośmieli to jest paskudną heterą ;)

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
  • Odpowiedz
  • 0
@BooB to zależy ja to kiedyś miałem spora nadwagę do tego zbytnio do ubioru uwagi nie przykładałem to często "zawieszały" wzrok a 3 same zagadaly (znajome z pracy) teraz zrzuciłem dobre 20 kg i generalnie poprawiłem wygląd to powiem że różnicy zbytnio nie ma a dwie to dosyć szybko odpuściły :/
  • Odpowiedz
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: chłopie to jest normalne, tylko desperatki zagadują do facetów. Kobieta da ci sygnały że możesz zagadać ale to jest Twoja rola.

@proszebardzo2 ja jedną przycisnąłem i sama do mnie zagadała, chyba z pół roku dawała mi znaki i to takie konkretne ale ja zlewalem bo nie byłem wtedy zainteresowany aż ją przycisnęło i sama podeszła i zagadała niby że coś chciała i szybko przejąłem inicjatywę, niestety po 1,5
  • Odpowiedz
  • 0
@Iza_Lecka coś w tym jest, żadna nie uśmiecha się prosto w twarz ale można zauważyć że coś jest na rzeczy gdy (czeste zjawisko) patrzą się prosto w oczy często też rozmawiając z kimś czy robiąc coś innego zauważą obiekt westchnień to nagle milkną i właśnie tak patrzą, taki lekki chwilowy paraliż. Śmiesznie to wygląda ale tak jest no a wtedy to już trzeba samemu działać
  • Odpowiedz
  • 0
@FeyNiX z tym się zgadzam, sam miałem podobną sytuację, chyba właśnie jest taka tendencja, że jak chłopak jest grubszy, to jakoś dziewczyny z takim odważniej "postępują", jakby mniej bały się odrzucenia ze strony grubasa :P
  • Odpowiedz