Wpis z mikrobloga

Witam w ten wtorkowy poranek i zapraszam do kolejnej już trzeciej rundy! Po tej rundzie wszystko powinno już pójść sprawnie, bo niegrające i oddające partie dzbany już w dużej mierze są powykreślane. No to wołam graczy z drzewka #1 do gry: @9Japko9 @piotrb @Ogleiv @dart22 @Rekordnaklate110 @Wyszynkowski @tito17 @xarojek @Futyporyt27 @Avlu @przewaga @CZLOWIEK89 @Sarpens @AliShaheedMuhammad @marcin110987 @Burstaine @pchomrower @ratiel @Priya @Fuv @wypoke @10paszonow @kuite22 @ejdrian313 @merqn @legggy @knopers1209 @DerpishCat @tyrytyty @Robaitsev @Granex @MrShaq @Brel @T0my @Vikary999 @a19 @k0ndzi0

Jeśli ktoś pisał, że próbował się skontaktować z rywalem, ale ten się nie odzywa to po prostu proszę postępować zgodnie ze wskazówkami czyli:

Pytanko - co w przypadku, gdy przeciwnik nie odpisuje na pw w kwestii umówienia się na partię? Tzn jak mam udowodnić, że tak faktycznie jest.

zgłaszasz tutaj wynik na swoją korzyść jednocześnie oznaczając rywala, jeśli nie odpowie to wynik uznaję za słuszny. Jednak dopiero od 13.07 od rana zgłaszamy takie rzeczy, bo na rozegranie partii jest czas do 12.07.2018 godziny 23.59


Standardowo: nie chcesz grać, napisz PW. Tobie zajmie to 20sekund, a mi oszczędzi zachodu w ściganiu Cię i wielokrotnym wołaniu!

#wykopowyturniejszachowy
  • 101
@Bruno_: double elimination, znajdziesz się w drzewku przegranych niżej w drabince. Z drzewka przegranych równie dobrze można dojść do finału :)