Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, mam ogrooooooomny problem!
Posiadam basen, sezonowy, rozporrowy o ile to komuś pomoże w zoobrazowaniu przedmiotu. Najnormalniej w świecie przez moją nie uwagę wystąpiły z nim glony. Nie powiem, trochę mi to przeszkadza pod wzglęgem wizualnym ale i higienicznym. Także pytanie:

Czym (sprzęt, specyfiki) się ich pozbędę oprócz kupowania tego odkurzacza do basenów? Warto wspomnieć, że posiadam pompę przerobioną ( tato złota rączka) ale nie jest to do końca dobre gdyż filtr jest tam nieodpowiedni i nie zabiera tych glonów. Także mam nadzieję, że ktoś mi coś poleci/poradzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bialystok #gownowpis #sprzatanie #sprzatajzwykop #basen #porada #pomocy

ew. jakaś ekipa która by to ogarneła w tym smutnym jak #!$%@? mieście ( nada sie ) ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 22
Jeszcze nigdy nie miałem takiej sytuacji, ale po zdjęciu widzę, że te glony są tak jakby "zbite". Może pójdzie większość zwykłą siatką wyłowić?
EDIT: Albo wiadro pod wodę i ręcznie napakować ile się da.
Możesz też użyć kawałka szlaufu. Jedną końcówkę zanurzyć przy dnie, a drugą po za basenem i jak przez słomkę zassać powietrze, albo pompę podłączyć. Resztę grawitacja załatwi i będziesz miał coś w stylu odkurzacza.