Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Poprzedni wpis.

https://www.wykop.pl/wpis/33328011/anonimowemirkowyznania-poprzedni-wpis-https-www-wy/

Oficjalny tag: #cipindolny

Info dla ludzi których bolą te wpisy na anonimowych. Po to został stworzony ten projekt, tak jak dziennie trzeba odsiać dziesiątki wpisów lepszej i gorszej jakości tak po prostu olewajcie ten i każdy będzie szczęśliwy.

Tak wiem, nie było mnie, minął prawie tydzień od kiedy miałem wrzucić wpis.
Spotkałem się z byłym Marioli, wpadł do mnie, żeby mnie ostrzec. On nie wiedział, że ja już ze swoją różową nie jestem.

Wypiliśmy parę piw zamówiliśmy pizze i opowiedział mi dokładnie jak to było.
Pamiętacie Stefana? Okazało się, że gość który miał ciało jakby fitness i dieta były jego drugim imieniem, jest striptizerem. Czyli Chad na tutejsze standardy.

Moja ex i Mariola poznały go na jakimś wieczorze panieńskim. Było parę ślubów po drodze, do głowy przychodzi mi na dzień dzisiejszy wesele Marysi to było ostatnie przed erą Stefana i w tym też udział brały Mariola i moja Ex bo Marysia to ich wspólna znajoma.

No ale wracając do meritum sprawy, Łukasz ( czyli były Marioli) odkrył, że Stefan jest FWB dla Marioli. Łukasz pracuje w budowlance, jego firma dostała zlecenie 400 km od naszego miasta. Łukasz nie miał wyjścia spał w barakach jak reszta ekipy przez 6 dni w tygodniu a na niedzielę wracał do domu. To był główny powód jak się mu tłumaczyła Mariola, dlaczego nadziewała się na Stefana, bo go nie było w domu.

Odkrył to bo Mariola zaczęła się dziwnie zachowywać, zdystansowała się, seks wyglądał jakby miał stosunek z materacem no i jakoś przestała się cieszyć na jego powroty, więc nabrał podejrzeń i posprawdzał, messengery, pejsbuki, maile no zrobił research i zebrał dane które stały się dowodem w sprawie o bycie żeńską #!$%@?ą bez godności i rozumu.

Dodatkowo pokazał mi screna z jednej z rozmów w których widniało jak byk, jak gadała ze Stefanem o spotkaniu i proponowała, że „ Może byśmy tak jak ostatnio zaprosili kogoś do zabawy” chodziło najprawdopodobniej (wtedy jeszcze nie wiedziałem tego) o moją ex.

Wiecie niby z nią już nie jestem, ale ciśnienie mi skoczyło. Kiedy Łukasz zabrał się do siebie, postanowiłem, napisać do ex, powinienem był to olać już ale co mi tam piwo dodało mi animuszu.
„dla twojej informacji wiem o tobie i Stefanie a właściwie o was”
Zdziwiłem się jak oddzwoniła ale odebrałem.
- A jak ty sobie wyobrażałeś inaczej nasze życie, ciebie cały tydzień nie było w domu, kim ja dla ciebie właściwie byłam, ciepłym ruchaniem? (cokolwiek to #!$%@? znaczy)
- Ale ty sobie zdajesz sprawę, że jak chciałem się przeprowadzić bliżej pracy, żeby więcej czasu z tobą spędzać to nie chciałaś?-
- Bo pieniądze to nie wszystko, mogłeś sobie coś bliżej znaleźć i z mniejsza liczbą godzin ( #!$%@? mać 8 godzin dziennie to dla niej ponad standard ale ja wiem, że ona w swej #!$%@? głowie doliczyła dojazdy i tak wyszło jej, że znów moja wina mimo, że wracając parę linijek wyżej i do wcześniejszych wpisów to ona do #!$%@? nie chciała się bliżej przeprowadzać, no chyba, że wyszło jej, że za pół etatu jak ona w zakładzie fryzjerskim dostanę te same pieniądze co zarabiam za 8 godzin)

Teraz będzie #!$%@?ła, że pieniądze to nie wszystko ale wydawała je chętnie. Do tego komplikując mi życie (via samochód którym mogłem się szybciej przemieścić z i od pracy, żeby dłużej być z nią) i teraz przerzuca winę na mnie? Po prostu się rozłączyłem bo z jej rozumem nie istnieje dialog, tak wszystko ponagina tak poprzekręca, żeby wyszło na jej. Jeszcze zacznie ludziom rozpowiadać, że ją biłem bo raz czy dwa dostała klapsa bo miała fajny tyłek ale nie za karę.

Szef mi w pracy też #!$%@?ł do pieca:
- Anon a ty to podobno teraz singiel jesteś od niedawna - pyta stojąc przy moim biurku.
- Zgadza się, widzę, że informacje tutaj szybko się rozchodzą -
- Ja się cieszę, że tamten rozdział masz zamknięty przynajmniej mam pewność, że będziesz w pracy i nie będziesz potrzebował się zwolnić wcześniej bo twoja panna znów coś nawywijała -
- To aż tak było widać? -
- No niestety i niczego nie żałuj teraz jesteś wolny strzelec nawet już ci produktywność podskoczyła – uśmiechnął się klepiąc mnie w ramie.

No jedynie w tym wszystkim mam sobie do zarzucenia, że napisałem do niej odnośnie Stefana. Mogłem sobie podarować, ale piwo zrobiło swoje no i rozgoryczenie też.

Z kim ja #!$%@? byłem to się w głowie nie mieści, na chwilę obecną gdybym miał taką możliwość, cofnął bym się w czasie znalazł siebie skopał się po ryju za brak myślenia i zaślepienie #!$%@?ą. Co się facetowi czasem z mózgiem dzieje pod wpływem baby to jest jakiś dramat.
Jak macie taką toksyczną babę kończcie związek natychmiast. Zobaczycie jak spojrzycie na wszystko z dystansu po wszystkim jak będziecie mieć żal do siebie i trochę do innych, że się nie wtrącali, choć pewnie i tak byście nie posłuchali.

Wychodzenie do ludzi zacząłem z przytupem.
Wyciągnąłem zakurzony rower z piwnicy i postanowiłem w sobotę pojeździć bo dawno tego nie robiłem. Pojechałem do parku i chciały mi lesby #!$%@?ć. Bo usiadłem na ławce naprzeciw nich i przeglądałem wypok. A jedna z nich, taka najbardziej ulana podeszła do mojej ławki:
-#!$%@?ć ci? - zaczęła, pomyślałem, że jej wyimaginowany przyjaciel którego widzi tylko ona przesiadł się na moją ławkę a ta przyszła go #!$%@?ć, ale nieeeeeee to chodziło o mnie.
#!$%@?ła sobie w głowie, że nagrywam je bo telefon trzymałem przed sobą jak czytałem wypok.
Odpuściła dopiero jak wstałem i powiedziałem, że jak chce się bawić jak facet to będę ją traktował jak faceta. Zawinęła się do swojej dziewczyny obie wstały i coś #!$%@?ąc poszły a jak była jakieś 100 metrów ode mnie to wykrzyczała na cały park „#!$%@?”.
No zajebista przygoda.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 18
OP: @pwn3r odpisałem już w wątku o drzwiach ale widzę, że nie odpuszczasz, więc powtórzę, sąsiadka zadzwoniła od razu jak ślusarz przyszedł się zapytać, a że do mieszkania mam drzwi z Gerdy z niestandardowym zamkiem i bolcami blokującymi drzwi we framudze w paru miejscach to zanim się zabrał do pracy to ogarniał temat, więc nie zdążył nic zepsuć.

W innym wypadku by pewnie stawał na głowie, żeby się ze mną polubownie
@AnonimoweMirkoWyznania: Czytam wszystko jak paste, nie przejmowalem sie tym, co wszyscy pisali, bo mi to wisi czy sie to wydarzylo czy nie. Czyta sie dobrze. Ale zdradziles sie, ze to jednak pasta ostatnim akapitem tutaj:

Zastanawiam się tylko jeszcze, jak się ma teraz ta cała sytuacja mojej ex i jej wielka przyjaźń z Mariolą i Stefanem?Mariola też wróciła do rodziców, pewnie Ex przemieszkała u niej tydzień ale co potem? A