Wpis z mikrobloga

@daniel-zwierzynski perdol lordoze nie daj mu tej walki, obsranieć z nikim innym nie wyjdzie (obsra zbroje) a co za tym idzie ? Roksa pod wpływem braku środków do życia na "poziomie" wraca do matki i zawodu roksy a zdesperowany lordonix z niechęcią przeprasza staszke i zatrudnia się w piekarni na nocne zmiany abyś miał cieplusi chlebek na rano .
#patostreamy #rafonix #lordoza #danielmagical
  • 8
@triget: nie, mam 20 lat i własną działalność od półtorej roku :D nie piecze mnie dupa, bo Lordoza trzepie(ał) pieniążki na naiwnych gimnazjalistach w przeciwieństwie do Ciebie :) buuuuuuzi wykopek
@Wykoponixx 20?;) To mógłbyś być moim synem :) mam nadzieję że działaność nie związana patostreamingiem?;) A co do pieczenia , to jak zapłacisz pełen ZUS za pół roku to Ciebie zapiecze :)
@Wykoponixx co Ty człowieku opowiadasz. Uważasz, że gość który cała swoją karierę zawodową jak Rafonix oparł o kase z donejtów postepuje odpowiedzialnie? Właśnie jego kariera się zakończyła. Wystarczył jeden ban i go nie ma. Zero perspektyw.

A co do Ciebie. Rozumiem, że jesteś biznesmenem nowego pokolenia, któremu pracodawca nie dał umowy tylko zrzucił na działalność. O dobrej szkole to pewnie nie pomyślałeś bo przecież pierwszy pieniadz. Zachłyśnięcie takie samo jak u tych