Wpis z mikrobloga

Można mieć dość zaczepek kibiców i zagotować się w środku, ale jeśli wybrało się zawód, którego stałym elementem jest bycie ocenianym przez innych, trzeba ponosić konsekwencje. A to jest zwyczajnie słabe. #mecz #mundial2018 #pilkanozna #reprezentacja Grosickiego nie chcę już widzieć w reprezentacji.Tak samo jak paru innych i tak Lewandowskiego też.... niech się w spokoju całuje ze swoja żoną.... #ukradzioneztweetera
Pobierz
źródło: comment_W8PnxAKxG5kX68aF0Pbah1rOtKsrNfT1.jpg
  • 31
@runnerrunner: Piłkarze to jednak banda przygłupów. Po tak żenującym występie na mundialu naturalne jest to, że kibice oczekują jakichś przeprosin, skruchy tak jak to zrobili Niemcy. Nie, panowie pilkarze nie mają sobie nic do zarzucenia i wrzucają super focie z alko-libacji na instagramka. Nie obchodzi mnie to co robią w wolnym czasie, w końcu to ich sprawa ale jednak jest to brak wyczucia by wrzucać jakieś radosne zdjęcia po kompromitującym mundialu.
@runnerrunner: jest różnica między byciem ocenianym, a gdy jakiś random wali taki komentarz. Co takie dzbany myślą? Że po takim komentarzu dostaną odpowiedź: przepraszam Panie Rafale, już kasuję zdjęcie i idę płakać po mundialu?
Jak Rafał jest tak wielkim kibicem reprezentacji i tak przeżywa jej porażki to niech też podkuli ogon i idzie płakać, a nie wrzuca swoja uśmiechniętą gębę. To działa tylko w jedną stronę czy jak?
Pobierz
źródło: comment_XdtsYBHHiw5XjJvFP1eRVQioIG2cAFJs.jpg
@runnerrunner: no fakt, coś mi się imiona pomyliły. No i w związku z tym, że reprezentuje Polskę to ma być teraz przez te porażki smutny do końca życia i jakieś dzbany mają prawo po nim jechać w taki sposób w komentarzach?
Jeszcze niedawno byłby pierwszym, który by leciał po autografy Lewandowskiego, który strzelał najwięcej, czy Grosika, który miał najwięcej asyst, ale teraz to już tylko można ich z gównem mieszać i
@runnerrunner: przypuszczam, że gdybyś wyjął wcześniej z tej reprezentacji Grosika i Lewego to byś w ogóle nie oglądał Polski na Mundialu i byś ją pewnie wcześniej przestał oglądać, bo dopiero byś się czuł zawiedziony kolejnym brakiem awansu na Mundial itp. (no ale to trochę odbiega też od głównego tematu rozmowy)

Można wypowiadać swoje zdanie w normalny sposób jak robisz to Ty i ja się mogę z tym zdaniem też nie zgadzać,