Wpis z mikrobloga

Można mieć dość zaczepek kibiców i zagotować się w środku, ale jeśli wybrało się zawód, którego stałym elementem jest bycie ocenianym przez innych, trzeba ponosić konsekwencje. A to jest zwyczajnie słabe. #mecz #mundial2018 #pilkanozna #reprezentacja Grosickiego nie chcę już widzieć w reprezentacji.Tak samo jak paru innych i tak Lewandowskiego też.... niech się w spokoju całuje ze swoja żoną.... #ukradzioneztweetera
runnerrunner - Można mieć dość zaczepek kibiców i zagotować się w środku, ale jeśli w...

źródło: comment_W8PnxAKxG5kX68aF0Pbah1rOtKsrNfT1.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@matixrr: Tylko że wiesz mi się cały czas wydaje że oni to sami prowokują.No ale nie zaprzeczysz że kto jak kto ale Grosicki to nie grzeszy inteligencją i wychodzi z niego typowy sebek.To w sumie może być wytłumaczeniem tego -jego IQ.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ciekawe, że tak was boli ten pocałunek z żoną


@sen_olimpii: Chyba bardziej chodzi ze po takiej kompromitacji powinnien #!$%@? iść do szatni jako kapitan zamknąć się z nimi i opieprzyć i zebrać opieprz. A on żadnej sportowej złości nie pokazał, tak jakby przegrana była tym co go nie zaskoczyło. Sorry tak się człowiek o mentalności zwycięzcy nie zachowuje.
  • Odpowiedz
tak jakby przegrana była tym co go nie zaskoczyło


@Sagitarius: no bo go pewnie nie zaskoczyła? Od dawna w wywiadach starał się przekazać, że w ogóle nie jesteśmy faworytami, że są braki, błędy, a media w najlepsze pompowały balonik.
  • Odpowiedz
@matixrr: W młodości też coś tam się gralo i mimo że szans czasami nie było to człowieka zawsze #!$%@? lapał jak się przegrywało. Wiem że na poziomie zawodowym trochę inaczej to wygląda porażka to porażka idziemy dalej do przodu ale jednak nie graliśmy z Brazylia tylko z Senegalem i mi przez te parę minut po meczu zabrakło takiego typowego #!$%@? na siebie i kolegów. To było miałkie.
  • Odpowiedz
@hajnekan: bo sami jesteśmy sobie winni. Tak uważam. Przez nakręcanie spirali i robienie z bylejakości z niewiadomo czego. No to chłopaki uwierzyli w siebie i krytyka jest nie na miejscu.
  • Odpowiedz
@sen_olimpii: Nie chodzi o to że boli. Kapitan, drugi człowiek w kadrze po trenerze jest liderem grupy. Przede wszystkim musi pokazać charakter i podejść do każdego z zawodników. Niektórych opier*dolić, innych pocieszyć, zjednoczyć grupę i pokazać że nie wszystko stracone. Pokazać że nie pęka. Pomyśl co pomyśleli sobie młodsi piłkarze, kiedy ich wódz poleciał całować się z żoną i mówi buzi - buzi.(co było na pewno zaplanowane, zdjęcia rozeszły się po
  • Odpowiedz
Grosickiego nie chcę już widzieć w reprezentacji .Tak samo jak paru innych i tak Lewandowskiego też.... niech się w spokoju całuje ze swoja żoną..


@runnerrunner: na szczęście masz jedynie wpływ na trzymanie własnego moczu i nikogo nie interesuje twoje "widzi mi się". Jak debile go obrażają to nie pozostaje im dłużny, co innego jakaś konstruktywna krytyka
  • Odpowiedz