Wpis z mikrobloga

Mirki, a teraz przyznajcie się co tak naprawdę uważacie za shitcoin? Czy każdy wirtualny pinionc inny niż bitcoin jest shitem, czy jednak tolerancja jest trochę większa? Wiadomo że #dascoin raczej zbyt wiarygodny nie jest, ale co sądzicie o takich ethereum, liskach albo #dash? Co według was przesądza o tym czy krypto jest shitcoinem czy normalnym altem?

#bitcoin #kryptowaluty #dascoin #lisk #ethereum #binance
  • 11
@flimbo123: To zależy co oznacza szitcoin. Dla jednych brak lidera jest zaletą, dla innych wadą (bo lubią mieć wszystko ładnie rozpisane). Dla innych podstawowe cechy kryptowalut do świętość, dla innych nie i można nimi manipulować jak się chce.

Sam powiedz czego oczekujesz i odrzuć niespełniające kryteria projekty
@flimbo123: dash to jebolnym premine. Wszystkie inne zostały zrobione dla hajsu i żaden deweloper nie przejmuje się ich przyszłością. Byle zrobić wrażenie na januszach teraz i zgarnąć hajs. Już fiata bardziej szanuje od większości krypto. Przynajmniej nie spadnie do zera...
A ty się ładnie wkręciłeś w krypto. Z tego co pamiętam to na początku się tylko bawiłeś w kopanie rekreacyjnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@cyberpunkbtc: i nadal tak jest. Trochę się tego ukopało 50% trzymam w btc, 50% w eth i wymiana na tethera jak było na górce. Dokupiłem drugi raz za tą samą cenę 6500 btc i tylko holduje. Napisałem o dashu bo trzyma się już
@cyberpunkbtc: Dla mnie następne ATH może być dopiero w 2023, ja sobie spokojnie poczekam. Bardzo interesuje się crypto ale też mam bardzo na nie #!$%@?. Myślę że ATH może być jeszcze wcześniej i ze dwa pewnie jeszcze przeżyje ale nie będę się wtedy wyprzedawał, ja czekam do 2023 i powoli spokojnie kopie , to tak jak bym dokupywał codziennie. Albo coś kiedyś z tego będzie albo nic nie będzie, holder musi