Wpis z mikrobloga

Ot post komunistyczny dom wczasowy. Często brygadziści i inny pracowniczy personel wręcz ustawowo był wysyłany na darmowe wczasy do takich przybytków, jakich w Polsce jeszcze pełno.
@stooley32: Kiedys jak mialem 5 lat, spacerowalem po lesie z mama, i pamietam drozke i geste drzewa po obu stronach i przemykajacego sie wilka pare metrow za nami. Moja mama tez go zauwazyla (pamietam jaka byla wystraszona, wziela jakas galaz i trzymajac mnie za reke pol biegla ogladajac sie za siebie). Wilk biegl bokiem drogi co chwila zatrzymujac sie a gdy doszlismy do wiekszej drogi (tej po ktorej jezdza ciezarowski z
@Fafrocel:

Ostatnia historia jest zarazem pewnie najdziwniejszą jaka mi się przydarzyła. Nie wiem, czy to przytrafia się w innych jednostka SAR, ale u nas jest to rzecz która przytrafia się regularnie, a o której się nie mówi. Możecie próbować pytać o to funkcjonariuszy SAR, ale pewnie nawet jak coś wiedzą, to i tak nie puszczą pary. Nasi przełożeniu poinstruowali nas żeby o tym nie mówić, a w tym momencie tak do
Widac ze to photoshop. Tzn, nie kazdy zauwazy ale ja widze.( ͡° ͜ʖ ͡°) Cos jest nie tak z cieniami i na gorze schodow, jakos tak dziwnie. nie wiem co ale cos jest nie tak.
Pozatym tych opowiadan jest pare czesci (teraz jestem na 6-tej). Ciagle o tych schodach - cos mi sie wydaje ze 90% tego to sciema ( ͡° ͜ʖ ͡°)