Wpis z mikrobloga

Ćwiczę 4 razy w tygodniu, PHUL.
Chciałbym zrezygnować z jednego dnia nóg (hipertrofii), zamiast tego dodać dzień na upper body.
Nie chcę kompletnie rezygnować z nóg, lecz z drugiej strony nie chce mi się ich aż tak ćwiczyć (inb bocian) - czy wielką stratą będzie jeżeli wykonałbym taki ruch?

Mianowicie: Upper power, Lower power, rest, Upper Hypertrophy, rest, Upper (xx - co tu, hipertrofia czy power? // ewentualnie jakieś wykroki/fronty/martwy i reszta ćwiczeń góra?), rest, repeat.
Aktualnie jest: Upper power, Lower power, rest, Upper hypertrophy, lower hypertrophy, rest, rest, repeat
Plan to PHUL z reddita /r/fitness, polecane.

Czy widzicie jakieś ogromne za/przeciw? Jak ogółem miałoby się to regeneracji? (tak, wiem, każdy jest inny).
Jeżeli to tragiczny pomysł - czekam na hejty
#silownia #mikrokoksy #mirkokoksy
  • 10
@Kodziak: uwaga: JAK JESTES NATURALEM I NIE CWICZYSZ NUG TO POZBAWIASZ SIE TESTOSTERONU NATURALNEGO W WIEKSZYCH ILOSCIACH.

Obstawiam ze po redukcji i tak bedziesz miec nogi jak bocian, wiec je cwicz. Cwiczenie góry 3 razy w tygodniu nie oznacza ze ona CI szybciej urosnie, bo byc moze sie tak nie zregenerujesz. No chyba ze #!$%@? bombe, to jazda
@Estetykatopodstawa: Nie planuje bomby, przynajmniej aktualnie ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Dlatego pytam czy taki plan ma sens, to info z uwaga to true czy bullshit? Nie chce mi się teraz tego weryfikować xd.

No ok, to raczej nie będę tego przerabiał.
@Kodziak: warto i nie warto. Rosnieszz podczas regeneracji. Dlatego mówię, jak jesteś pewien że się zregenerujesz(w co akurat wątpię bo tak każdy by ćwiczył górę 4razy w tyg a dol raz) to tak zrób. Ja bym nie zmieniał, od czegoś przecież są te plany treningowe i ktoś je opracowywał nie tak z dupy tylko raczej uwzględniając wszelkie za i przeciw(inaczej nie byłyby stosowane i polecane przez ludzi). Ja będąc kiedyś na
@Kodziak: musisz siady robić, do Ci da ogólną siłę całego ciała. Co do tej uwagi, to podczas treningu nóg wydzielają się dodatkowe hormony, ale są to na tyle śladowe ilości, że nie maja zbytnio wpływu na stawanie się wielkim dzikiem.