Wpis z mikrobloga

  • 1599
Mam do pracy na 14, a o 8 rano ustalono zebranie pracownicze -.- No przecież to jest niepoważne, jeszcze ja mam spory kawał do tej roboty. Zupełne nieposzanowanie mojego czasu. Początkowo miałam mieć na 15, ale mi zmieniono wczoraj na 14 właśnie i wiedziałam, że nie dam się tak zrobić. Oczywiście cała góra ma na rano, więc im lotto. Już miałam telefon z pytaniem, gdzie jestem i w sumie biorę pod uwagę, że mnie wywalą, bo zupełnie nie przywykli do tego, że ktoś może się im przeciwstawić. Także no, zobaczymy. Ech nie.będę z siebie robić frajera za taką kasę.
  • 246
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@megana_: dzwonisz do kogokolwiek kto jest na spotkaniu, on Cię daje na głośnomówiący i kładzie telefon na stole żebyś słyszała co mówią inni. Normalka w korpo, u nas na każdym spotkaniu prawie tak jest jak ktoś nie może przyjechać. Pomijam już większe sale konferencyjne gdzie są zestawy do konferencji i wdzwonić się może kilkadziesiąt osób na raz.
  • Odpowiedz
@Dolan: no widzisz nie praktykują nowych osiągnięć technologii, znaczy w sumie już nie takich nowych, ale mireczku dam im znać, czy słyszeli o takich wygodnych rozwiązaniach
  • Odpowiedz
@Creedmoor: ja mam ludzi na ktorych moge liczyc i za to dostana dobra premie i pzysluge w druga strone. Mam rowniez takich 8-16 i koniec. Za co w sumie ich szanuje
  • Odpowiedz
  • 17
@Gwyn66: Nikogo do niczego nie zmuszam. Opisałem swój przypadek, gdzie pracowałem nie tylko za gratisy, a za 2.5 wypłaty. Dzisiaj młodzieży nie mieści się w głowie, że można pracować dłużej niż 8 godzin i dać coś więcej od siebie. Właśnie dlatego większość pracodawców ma was w dupie i traktuje jak surowiec, który się zużywa i można go zastąpić kolejnym.


ale wiesz że 20h dziennie to właśnie 2,5 normalnej dniówki? xd
  • Odpowiedz
@Kic3k: Miałem darmowe mieszkanie, darmowe żarcie przez okrągły rok i co sobotę w sezonie mogliśmy chlać w barze na koszt firmy. Mi tam pasowało. Gdybym nie chciał, mógłbym przez cały rok nie wydać ani grosza z zarobionych pieniędzy.
  • Odpowiedz
@Creedmoor: typowe troll konto by triggerować, nikt nie chce być niewolnikiem, a człowiek żyje, żeby pracować, czy pracuje żeby żyć? praca na gowno stanowiskach w korpo nic nie potrzebnych dla tego swiata w których człowiek jest tylko numerkiem dla kierownictwa, powinna oscylować na max 6 godzin dziennie. Potem dziwić się, że ludzie ląduja u psychiatry bo 8-10h dziennie za gównopieniadze.
  • Odpowiedz