Wpis z mikrobloga

Ja nie ogarniam jak można sobie prostego oszacowania nie zrobić? To się ciśnie samo na myśl. 21mln BTC. Cena to np. 300$. 21 000 000 x 300 = 6 300 000 000 $
Trochę mniej niż koszt programu 500+ ww roku 2018.
Kapitalizacja jak c--j. W skali świata to niezauważalny drobiazg. Nic, anomalia. Dobra wycena na wyjątkową pierwszą tego typu rewolucyjną walutę.
Ja 10 minut po przeczytaniu o 21 000 000 szacowałem różne wartości. 1 mln$ za BTC to drobiazg w skali świata i fiatów. Baaa, nawet kapitalizacja całego złota rozłożona na BTC daje 5mln$ za 1 BTC

Dobra. 6 000$ x 21 000 000 = 126 000 000 000$
Majątek Bezosa, założyciela Amazona wart jest 112 000 000 000$
Ale c--j, BTC nie urośnie bo nie. BO TO K---A DUUUUZIA CYFRA, NO JAK NIE?!?!?! (ʘʘ)

W ogóle nie można patrzeć na 1 BTC i mówić że to drogo lub tanio. Liczy się kapitalizacja całości. Przecież BTC nie istnieje, BTC to umowna jednostka na 100 000 000 satoshi. Co gdyby Satoshi stwierdził że 1 BTC to 1 000 000 000 satoshi? To dziś 1 BTC kosztowałby 60 000 $ i co? To już by było mega drogo dla was?

Dam inne porównanie. zamiast złotówek będziemy się posługiwali wartością np PLX. No i 1 PLX to 10 000 000 zł.
Czyli byście mówili że ta waluta polska jest p------a, jakaś droga? No k---a. Średnia wypłata w Polsce to 0,0004 PLX!
Jaka napompowana bańka!!!!!! Ja p------ę p------o ich.

Weźcie wy ludzie starjcie się użyć choć jednego zwoju umysłowego bo mam dość, k---a. Powinniście mi donejtować za tłumaczenia a jeszcze opluwacie. Czy nikt nie potrafi samodzielnie myśleć? Polegacie k---a na instynkcie? Wszystko trzeba podać jak na tacy?

Ale jak to cyberpunk gada to c--j z logiką, to głupek z netu, pewnie p------i i nagania. K---a lemingi
Sorry, nie mam na myśli wszystkich oczywiście :) Wielu tu jest ogarniętych a nawet widzę ich coraz więcej...

C--j ze sztuczną skromnością. P------ę, żądam opłat pro edukacyjnych:
bech32: bc1qwqsj9z4yrtv5sk2tdzms77crlfxfjmr5fluh0h
Standard: 1L2w9muo6Lj8dRXSJPGn9tbEjq1qe9EC9K

#kryptowaluty #bitcoin #ekonomia #inwestycje
cyberpunkbtc - Ja nie ogarniam jak można sobie prostego oszacowania nie zrobić? To si...

źródło: comment_kSfjooTrku5eXXtuaq4YYvpZfM0oKvo3.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bitcoin wygrywa przez nokaut


@cyberpunkbtc: hmm.. ale wiesz co tam policzyli? Bo nie chodzi o fizycznie produkowanie pieniędzy? Kosztem jest to że kasjer dłużej liczy gotówkę niż płatność kartą itd. itd. to co my tu w ogóle porównujemy.

Ponadto btc teraz to ciekwaostka, nic w skali światowej piszesz wzrost nawet 4 krotny, no prescription,wpraszam ja powiem tylko czterokrotny czyli dalej nic a koszty już jak polski
  • Odpowiedz
Ale to nic nie zmienia, to nadal tylko BTC vs PLN a reszta fiatów? A bankomaty? Placówki bankowe? Serwery? Cała infrastruktura?


@cyberpunkbtc: dlatego zalecają przejście na system bezgotówkowy nie w wersji BTC ;)
I problem bankomatów rozwiązany.:D

Placówki bankowe służą czemuś innemu i BTC ich nie likwiduje. Ale nie będę tłumaczył
  • Odpowiedz