Wpis z mikrobloga

@pococpasz: Sorry pomyliłem się to chyba była sedacja jednak, ogólnie wyglądało to tak, że nie spałem ale nic z zabiegu nie pamiętam po za początkiem. Nie brałem tej mocniejszej narkozy, żeby nie było potrzeby oddychania przez rurkę. Ale jestem zadowolony bo zależało mi na czasie (w pl byłem tylko na 2 tyg) i udało się zrobić sporo zębów. Po zabiegu będziesz musiał z godzinę poleżeć i ktoś Cię musi odebrać. Ja
@pococpasz: Sorki że dopiero teraz, nr Ci nie będę podawał bo jestem w szwajcarii i się wykosztujesz. Ogólnie to nie ma się czego bać, założą Ci wenflon na rękę i przez to anestezjolog poda Ci leki, odczekasz pare minut i zapytają czy czujesz się senny i później to już pamiętam tylko co było już po zabiegu kazali poleżeć pół godziny, zmienili opatrunki i mogłem wychodzić. Tylko kazali nie palić przez 2-3h
@godoto: Ale on nie będzie spał, poprostu będzie "na głupim jasiu" ja na początku, jak wchodził lek czułem się jak pijany i po chwili mam urwany film. Czyli taka porządna impreza i budzisz się bez zębów :D
@ZlyBlizniak: przez Twoje pocieszenie nie mogę sie już doczekać narkozy ❤️A czy czekali aż urwie Ci sie film ? Bo w życiu noe przed nie dam robić !! I mówisz pare minut to trwało i serio nic nie pamiętasz podczas jak sen budzisz sie i tyle
@pococpasz: Zapytali czy jestem senny, mówię że jeszcze nie i za chwilę urwany film, więc bez lipy. Później pare dni się pomęczysz, bo będziesz musiał jeść "papki" żeby nie gryźć za bardzo i trochę poboli ale dostaniesz mocne leki.
@ZlyBlizniak: siema@ja już po #!$%@? takie coś to mogę codziennie ! Jak sen ! Zasnąłem i sie obudziłem po wszystkim mega ❤️ aż już chce kolejna !!! Ludzie #!$%@? bierzcie narkozy to jest cud świata i nie ryje psychiki coś pięknego dziękuje Bliźniak za słowa otuchy ❤️
@pococpasz: hehe Mówiłem. Też później byłem tak zajarany, bo się dość długo męczyłem z zębami zanim odkryłem, że można pod narkozą wszystko zrobić. A dentystów omijałem szerokim łukiem mimo bólu, leciałem tylko przeciwbólowych i antybiotykach. W sierpniu miną 2 lata a ja z zębami nie miałem od tamtej pory żadnego problemu. Spoko że mogłem pomóc. Trzymaj się pozdro