Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebuję obektywnego oka!

Kolega zapraszał mnie na spotkania. Najpierw z innymi znajomym, ale pewnego razu przyjechał sam. Spotkane wyglądało jak randka, ale on wprost nie mówił, że to radka. Dla mnie to było zwykłe spotkane.

Odmówiłam mu dalszych spotkań. Czy powinnam:
A. przeprosić go za danie fałszywej nadzei?
B. Wyjaśnić, że dla mie to nie były randki?
C. Olać sprawę?
D. coś innego ? (piszcie w komentarzach)

Wołam Mirków, którzy znają sprawę z mojego ostatniego wpisu:
@Anoncio (znów proszę o kubeł zimnej wody () - Chciałbyś być przeproszony przez koleżankę ze Szczecina?(ʘʘ) @cookie96 @Mirkoszczur @Borysk5 @redmonk

#podrywajzwykopem #niebieskiepaski #tinder #badoo #przegryw #wygryw #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #podryw #logikarozowychpaskow #rozowepaski
  • 36
  • Odpowiedz
@DearDeer miałam podobnie, w momencie jak zaproponował kolejne spotkanie to powiedziałam prosto z mostu "ale masz świadomość że to będzie tylko i wyłącznie koleżeńskie spotkanie?"
Podobno miał świadomość... do czasu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@DearDeer: nienawidzę jak niebiescy to robią. Nie wykażą bezpośredniego zainteresowania Tobą, niby "dobry kolega ale ja jestem tylko kolega, he he". Potem jak powiesz że nie to albo "niewiemocochodzi, lol wyobrażasz sobie, że ja z tobą, lol" albo "o ta suka co mnie sfrendzonowala".
Nie wiem, jak widze niebieskiego który próbuje wmanipulować w związek jakimiś zagrywkami czy strategiami to od razu mi sie odechciewa.
  • Odpowiedz
@DearDeer: no nie jest czlowiekiem umiejacym wykazac jakas odpowiedzialnosc. Chcialby zawsze zyc bezpiecznie zeby jak co wyszlo "na jego" i "co zlego to nie on". Ja takich ludzi nie lubie, i rozowych i niebieskich. Takze ten, ja bym juz nie chciala takiego kolegi. Olej sprawe.
  • Odpowiedz
@DearDeer: prosto z mostu powiedz mu, że Ty nie widzisz w nim nikogo więcej niż kolegi i tyle. Masz podejrzenia, że on może chcieć coś więcej, i że nie chcesz mu robić nadziei. Jak będzie spoko, to przyjmie to do wiadomości, jak nie, to będzie creepem który obgaduje cię po ludziach xd tak czy inaczej załatwisz sprawę.
Swoją drogą, Szczecin pozdrwia ʕʔ
  • Odpowiedz