Wpis z mikrobloga

Chciałem sobie zagrać w Raymana 3, no i tu lipa.... wchodzę w grę no i brak połowy tekstur (win 10) no ale wyczytałem że trzeba wartość pliku zmienić z 1 na 0 no to zrobiłem tak jak mówili, pojawiły się w 3/4 tekstury i postacie ale nadal czasami mam zamiast tekstur np czarne kawałki drzew, niby da się grać ale chciałbym się w pełni cieszyć czy mieliście może taki problem i udało się wam go naprawić? ( ͡° ʖ̯ ͡°) U mnie wygląda to tak jak na filmiku


#rayman #staregry #gry
  • 19
@TfarukBartus Po 1. warto grać na wersji z goga, nie miałem żadnych problemów na najnowszym systemie. Po 2. znajdź sobie w guglu moda "Better Rayman 3", jak najbardziej może pomóc, tylko najpierw zainstaluj grę na czysto bez żadnych zmian od siebie. Po 3. jeżeli masz #ps3 to zainteresuj PS Plus na lipiec, jest tam właśnie m.in. Rayman 3 HD i mimo raczej leniwego remastera to uważam że lepiej się w to gra
@kostniczka @TfarukBartus Ojjj jak mogłem zapomnieć o Kao ;-; Polecam Kao Challegers z PSP odpalić na emulatorze, rozbudowana wersja dwójki :D To samo odnośnie Raymana 2, najlepsza jest wersja Revolution z PS2. Iii w sumie dodaję jeszcze trzy pierwsze części Pottera, wersje PC i PS2, są kompletnie różne.
@kostniczka PS2 jest teraz śmiesznie tanie, jest też wersja cyfrowa na PS3 w amerykańskim PS Store, albo znowu na emulatorze, dokończ bo pod koniec zmian jest jeszcze więcej :D Rayman 2 od zawsze był moją ulubioną platformówką do kompletu z pierwszą częścią Croca i jak odkryłem Revolution to byłem wniebowzięty :3

Btw Croc na PS1 też był lepszy (ładniejszy tym razem tylko) niż na PC z tego co pamiętam. Pottery z PS2
@BigBadBat: to jeszcze były czasy, że konsole lepiej sobie radziły z grami niż pecety ;)
Croca podziwiałam u braci ciotecznych jak sama jeszcze nie miałam komputera i nigdy nie dawali mi grać "bo skuszę" ;_; ale jak miałam swój komputer, to nadrobiłam!

Z Raymanem 2 (i Revolution) mam tak samo :D
Zachwyciłam się jak grałam w angielską wersję u koleżanki (miała grę pożyczoną od kogoś) w wieku 9 lat i jakieś