Wpis z mikrobloga

Dziewczyna z która się spotykam na pytanie czy jestem jej najlepszym facetem w kuchni odpowiedziała nie i teraz cały czas o tym myślę... Ja i ona 28 lat, spotykamy się od prawie 3 miesięcy. Ogólnie wszystko jak najbardziej jest dobrze. Jakiś czas temu zapytałem się jej w żartach jak wypadam na tyle innych jej mężczyzn ale tylko się uśmiechnęła i nie nie powiedziała. No ok, chociaż reakcja była dziwna dla mnie bo myślałem, że odpowie też żartem. Gotowanie jest jak dla mnie dobre, poznajemy swoje smaki, mówimy co można poprawić, rozmawiamy o jedzeniu swobodnie. No i kilka dni temu, sam w sumie nie wiem dlaczego, ale zapytałem się znowu jak moje umiejętności i czy jestem lepszy niż jej poprzedni mężczyźni? I wiecie co zrobiła? Nie chciała odpowiedzieć, zaczęła się normalnie wykręcać od odpowiedzi. Pytała, po co się mnie o to pytasz , po co poruszasz taki temat. Ale w końcu po moim kolejnym pytaniu wiecie co usłyszałem? Że nie jestem najlepszym kucharzem jakiego miała. Po tym atmosfera normalnie siadła, bo było mi po prostu przykro, tym bardziej, że powiedziała to tak wprost beż żadnych problemów. To wszystko było 5 dni temu i myślę teraz o tym cały czas, nie daje mi to spokoju ;(. Przez te 5 dni nie widzieliśmy się bo ona pojechała do rodzinnego domu, ale za to pisaliśmy ale wydaje mi się, że już nie tak samo jak przed tym wydarzeniem. Jak wróci i się spotkamy to poruszyć ten temat czy udawać, że jest wszystko ok?


#pdk #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 19