Wpis z mikrobloga

Postanowiłem trochę pomóc szczęściu i spróbować znaleźć miłość na portalu randkowym. Właściwie nie wiele miałem do czynienia z tego typu serwisami i słabo się znam, głównie na tej netykiecie tam panującej. Myślę o spróbowaniu na #sympatia i #zaadoptujfaceta
Powiedzcie w ogóle jak do tego podejść. Lepiej skupić się na jednym portalu? Czy próbować na kilku na raz?
Podobnie z osobami. Jeżeli zaczynacie z kimś konwersować to skupiacie się tylko na tej osobie, czy równolegle prowadzicie kilka konwersacji? Tylko co jeśli każda jest fajna?
Co w przypadku kiedy gadka się nie klei, albo po rozmowie uważacie że to nie to? Przestajecie się odzywać, czy po prostu dziękujcie za rozmowę?
Jeżeli rozmowa się klei to po jakim czasie proponujecie spotkanie, tak by drugiej osoby nie spłoszyć? Osobiście wolałbym jak najszybciej, bo w realu najlepiej poznać daną osobę. Ale ciekaw jestem jak wasze doświadczenia w tym względzie wyglądają.
Za wszelkie rady będę Wam wdzięczny :)

#randki #randkujzwykopem #podrywajzwykopem #tfwnogf #tfwnobf #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #internet
  • 8
  • Odpowiedz
@AmarPelosDois: Nie ograniczaj się do jednego portalu, tylko działaj na kilku. Dziewczyny też tak działają dlatego nie zdziw się jeśli spotkasz tę samą osobę na różnych portalach.

Sympatia nie wiem czy będzie dobrym wyborem, zaadoptuj chyba trochę lepsze. Dorzuć do tego jeszcze badoo i tindera.

Konwersacje prowadź równolegle, tylko nie przesadzaj z ilością żeby się nie pogubić. Nie czekaj też kilku dni po dopasowaniu.

Spotkania - to już zależy od Ciebie,
  • Odpowiedz
@AmarPelosDois z własnego doświadczenia mogę powiedzieć że jeśli chodzi o Tindera to imo sporo sie pogorszyło pod względem jakości tam. Ciężko tam teraz znaleźć kogoś z kim można normalnie pogadać (czyt. Rozmowa nie urywa sie po 5 wiadomościach) lub nie proponują fwb czy ons. Ja na razie sobie dalam spokój z Tinderem bo żeby znaleźć tam kogoś ciekawego trzeba mieć naprawdę dużo szczęścia i przekopac się przez mase dziwnych ludzi i rozczarowań.
  • Odpowiedz
@AmarPelosDois większość takich rozmów po prostu umiera śmiercią naturalną. Ja zawsze robiłam tak, że jeśli następowala cisza i potem ten ktoś już nie pisał to znaczyło że to nie to - trochę jak w prawdziwym życiu. Nie spotkałam się z sytuacją że ktoś mi kulturalnie podziękował za rozmowę i przyznam że nawet o tym nie pomyślałam
  • Odpowiedz
@Celegans: Ok. A masz jakieś wskazówki co do zdjęcia profilowego? To powinno być coś w stylu selfie gdzie widoczna jest głównie twarz, czy raczej jakieś zdjęcie w terenie gdzie może aż tak dokładnie twarzy nie widać, ale ogół? Czy może jedno i drugie? Sama jakie zdjęcia lepiej odbierałaś?
  • Odpowiedz
@AmarPelosDois na pewno nie bądź smutasem na zdjęciu, uśmiech zawsze na plus ( ͡º ͜ʖ͡º)
Uśmiechnięte selfie (nie musisz pokazywać siódemek), plus jakies gdzie widać sylwetkę choc trochę będzie ok, reszta jak uważasz.
Mnie osobiście odrzucają zdjęcia gdzie na 3 zdjęcia 3 są w okularach przeciwsłonecznych (fajnie jednak zobaczyć oczy), wygląda jakby było robione Siemensem z 2003 i światło jest takie ze nic nie widać.
Na razie
  • Odpowiedz