Wpis z mikrobloga

Eh Ty manipulancie


@Mleko_O: w tej sztuce nie dorastam Ci do pięt. Zwyczajnie znieść nie mogłeś, że wyrażam swój sprzeciw kulturalnie i dostaję za to więcej plusów od Ciebie. A przy okazji nie odpowiadałem na Twoje prymitywne zaczepki ad personam i pewnie to Cię bolało też :) W każdym razie powodzenie w promowaniu brunatnych manipulacji, ja już Ci nie będę przeszkadzal
@Magnolia-Fan No tak było nie ściemniam. Chyba jednak muszę napisać, że albo z premedytacją kłamałeś w komentarzach albo popisywałeś się zwyczajną niewiedzą żeby później, po zwróceniu uwagi olać temat. Wiadomo jeżeli fakty przeczą Twojej teorii tym gorzej dla faktów ( ͡º ͜ʖ͡º) Jeżeli chodzi o ten Twój argument o plusach - miej litość człowieku...
z premedytacją kłamałeś w komentarzach albo popisywałeś się zwyczajną niewiedzą żeby później, po zwróceniu uwagi olać temat.


@Mleko_O: znowu popisujesz się swoimi umiejętnościami dyskusji, ale ja Cię nie wrzucę na czarnolisto, chociaż już mam o Tobie wyrobione zdanie. Najpierw czepiasz się drobiazgu, potem manipulujesz wypowiedzią i na tej bazie dajesz moralizatorską lekcję o kłamstwach. Dyskutowałem z Tobą na tyle długo, że już to po mnie spływa
@Waspin: odpowiadam tutaj, bo Mleko wrzucił mnie na czarno. Szkaluję jego wpisy, bo to typowa miękka propaganda i wybielanie nazistów. Opiewać sowietów nie zamierza, bo to tacy sami zbrodniarze, co hitlerowcy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Magnolia-Fan: głównie były one typowym rantem, pełnym wycieczek osobistych, cynizmu na poziomie Podlasia i słabych argumentów na zasadzie "bo tak". Nie będę z Tobą więcej gadał, bo nie mam o czym. Piany nie ubijesz więcej, albo sam twórz content albo nie szczekaj i tyle.