Wpis z mikrobloga

Co myślicie o potraktowaniu całego lakieru K2 Tempo a później na to twardy wosk? Chcialbym troche odnowic lakier w mojej #honda #civic VIII ale wiem, ze balch to ona za twardych nie ma i rysuje sie od patrzenia, stad obawa zeby nie narobic wiecej szkod niz pożytku... Ogolnie dbam o lakier (woski itp. itd.) ale poprzedni wlasciciel chyba srednio dbal, bo duzo mikro rysek jest.

#motoryzacja #autodetailing #samochody #lakiernictwo
  • 10
@Miszcz_Joda: Jeżeli chcesz coś ręcznie polerować to kup Meguiars Ultimate Compound i do tego aplikator tricolor

Odnośnie pasty Tempo na prawdę wyrzuć ją do kosza jak nie chcesz żeby było gorzej niż jest:

https://kosmetykaaut.pl/topic/2408-masakra-po-u%C5%BCyciu-tempo/?tab=comments#comment-43827

Witam. Coś mnie podkusiło i użyłem Tempo na lakierze Rovera 200 z 1998. Było już późno i wydawało się wszystko ok ale następny dzień ukazał skalę tragedii. Pełno prostych rys, hologramów, swirle pewnie już były. Ratunku! Pomocy!
@Miszcz_Joda Jak pastą Tempo przelecialem mniejsze ryski pare lat temu, to później się wstydziłem tym jeździć XD
Normalnie lakier smatowiał jak jasny #!$%@?, po wosku było lepiej.. ale juz nie chcialem ładować w niego pieniędzy wiec sprzedałem szybko :D