Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki
Jeżeli zależy wam na czasie i checie zamówić komputer z #morele to nie polecam.
Zlożylem zamówienie 26.06.18 o godzinie 10:00. Sprzet dość drogi , bo #programista15k :)
W momencie składania zamówienia była dostepna jedna karta.
Tego dnia, okazało się, że karta nie jest dostępna, muszą ja zamowic. Ok zdarza się. Data dostawy zestawu została zmieniona na 28.06.18.
W dniu 27.06.18 zalogowałem się na stone Morele w celu sprawdzenia statusu zamówienia...
Moim oczom ukazal sie komunikat : REALIZACJA WSTRZYMANA - ZESTAW NIEKOMPATYBILNY
Nikt sie ze mna nie kontaktowal w celu poinformowania co jest przyczyna. Po dodzwonieniu sie na infolinie, uslyszalem, że nie dodałem dysku do zestawu i czy to bylo celowe działanie. Troche mnie to zdziwilo, bo jak dodalem wszystkie czesci oprocz dyskow, to ktos mogl wpasc na pomysl ze posiadam swoje i je doloze...
Konsultant zaznaczyl ze bylo to dzialanie celowe i zestaw dotrze do mnie w 28.06.18.
Jak sie domyslacie, zestaw nie dotarl. Po kolejnym telefonie uslyszalem, że zestaw dojdzie 29.06.18.
Jakie było moje zdziwienie jak w piatek rano sprawdzilem status zamowienia i nie zmienil się 2/4.
Kolejny dzien kolejny telefon, zestaw dojdzie do Pana w sobote...
Czlowiek naiwny, i nie doczekal sie zestawu.
Mamy 02.07.18, dowiaduje sie na infolini, że zestaw dojdzie do 2 dni....
@morele_net po jasna cholere podajecie stany magazynowe oraz czas dostarczenia sprzetu....
Mirki, jeżeli zależy wam na czasie to nie polecam zamawiania w #morele

#morele #morelenet #gorzkiezale #komputery #sklepyinternetowe #pcmasterrace
  • 23
@piotrusinio: 4 dni spóźnienia i lecenie w kule na infolini.. Dla mnie znośne ale jeżeli komuś się śpieszy z zestawem bo potrzebuje np. do pracy i każdy dzień zwłoki powoduje strate cebulionów to wtedy smutno na serduszku ;(
@Pshybysz: Hmm , podejscie rodem z PRL, gotowka a moze jeszcze kupony i talony na czesci?
A malo bylo afer z komputronikiem, x-kom i innymi sklepami?
Ciekawe ile razy ciebie dymali??? choc jak widze doswiadczony jestes wiec pare razy bylo
@draqq: Nie gorączkuj się :) Zbyt nerwowy jesteś jak na #programista15k
Przez to że używam mózgu nie wydymali mnie ani razu. Towar nie przychodzi? Nie płace, mam to w dupie i zamawiam gdzie indziej. Odwrotnie do ciebie nie boję się kontaktu z ludźmi na dłużej niż dzień dobry dziękuję i do widzenia, także cierpliwie czekałem aż pan kurier przeliczy te 13tys za sprzęt do kuchni problemów mi nie robił pożegnaliśmy się
@draqq Zamawiałem na Morelach kilkakrotnie parę dupereli i za każdym razem przewidywany termin odbioru był przesuwany o 2/3 dni. Zazwyczaj staram się zamawiać z odbiorem osobistym do NetPunktu, wtedy wychodzi minimalnie szybciej ... ale tylko minimalnie :)
Fakt opóźnienia w złożeniu i dostarczeniu całego zestawu PC jeszcze jestem w stanie zrozumieć, ale nie zrozumiem w jaki sposób wysyłali mi nośnik USB przez 10 dni :)