Wpis z mikrobloga

@Trzesidzida współczuję. Tez miałam takiego bąbla przez 14 lat, odeszła z kawałkiem mojego serca ( ͡° ʖ̯ ͡°) sznaucery są najlepsze, nieważne ile tapety ze ścian zjadły i ile butów pogryzły.
  • Odpowiedz
@Trzesidzida: To i tak długo żył- moim dwóm poprzednim psom "resurs" kończył się w 13. i 12. roku życia. U kotów jeszcze krócej, chociaż to głównie wynikało z tego, że spotykały na swej drodze auta...

Były po nim jakieś psy? Wtedy może stanowiłoby to jakąś pociechę, w myśl motywu "nie wszystek zdechnę".
Trzymaj się, Mirku.
  • Odpowiedz
@Trzesidzida: Miałem to samo półtora roku temu, zniosłem to trochę lepiej tylko dlatego, że na tamten moment nie mieszkałem już z rodzicami jakieś 2 lata. Dużo mi też pomogło jebnięcie sobie posta na FB, wyrzuciłem wtedy z siebie taki żal, że nawet mój padre płakał jak przeczytał. Generalnie jedno z gorszych uczuć, mój pies też miał 16 lat, więc od szkoły podstawowej po dorosłe życie - on cały czas był. Od
  • Odpowiedz
Trzymaj się. Strasznie #!$%@? uczucie. Mój przez 8 lat na nic nie chorował a jak zaczął to na wszystko naraz :/ obecnie jest stałym bywalcem u veta
  • Odpowiedz