Wpis z mikrobloga

@korporacion: 40 kg XD
Wedlug mnie walka miala polegac na zmeczeniu tego wielkiego typa a nastepnie zalozenie jakieis dobrej dzwigni w czym wiewior jest dobry. Moglo sie to udac bo strasznie go zmeczyl ale przyjal za duzo ciosow w 1 rundzie zeby to ugrac.
@korporacion: Przecież jakby sędzia tego nie przerwał, to wiewiór by to jeszcze wygrał. Wiewiór przyjął na głowę sporo, a było to jeszcze jak Handke miał siły. Potem jego ciosy pewnie były lżejsze niż te do jakich wiewiór jest przyzwyczajony walcząc z ludźmi swojej wagi. A widać, że Handke już powoli tracił siły, więc pewnie już by się z żadnej dźwigni nie wybronił.
@korporacion: a czy ja powiedzialem ze mial szanse na wygrana? spodziewal sie ze #!$%@? i wlasnie o tym mowil w wywiadzie po walce, ze jest wojownikiem i zrobil to dla show. Mial taktyke ale nie wyszla, jego jedynego naprawde szanuje z tej calej gali. Pokazal charakter i nie padl od liscia w pierwszej rundzie, za to honor i fame ma #!$%@?.
@bezlofficial: czyli wyszedł do walki która wiedział że #!$%@? dla kasy?
Wojownik po #!$%@? fest
Dla mnie nic konkretnego nie pokazał nawet jeśli się umówimy że szedł tam po przegraną. Dostał kilka strzałów sędzia przerwał walkę i tyle.
Nie wypadł ani źle ani dobrze