Wpis z mikrobloga

Jak bezboleśnie dać kosza?( ʖ̯)

Ostatnio umówiłam się na wyjście z kolegą. Myślałam, że zabierze też innych znajomych (jak to dotychczas było, gdy się umawialiśmy), ale przyjechał sam, więc spotkanie wyglądało jak randka (a to cwaniaczek ( ͡° ͜ʖ ͡°)). On znów chce się spotkać, ale ja nie jestem nim zainteresowana.

Jak bezboleśnie dać mu kosza?( ʖ̯)
Jak żyć, internecie?

#podrywajzwykopem #niebieskiepaski #tinder #badoo #przegryw #wygryw #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #podryw
  • 26
  • Odpowiedz
@DearDeer: Przyjdź na spotkanie z koleżanką/Kolezankami i ciągnij dialog z nimi a na jego wypowiedzi odpowiadaj jak najkrócej by nie dac mu rozwinąć tematu. I tak na każdym spotkaniu "grupowym".
  • Odpowiedz
@DearDeer: ja pierdziele. Bądź z nim. On jest zapewne przegrywem ,zrobiłby dla Ciebie wszystko, bylebyś choć zechciała być z nim w związku. Naprawdę tak ciężko to docenić? Ale ok, jesteś typową p0lką witaminką, która szuka Chada. Gardzę takimi jak Ty.
  • Odpowiedz
@Anoncio: Geees xD Jakie emocje xD Nie gardzę kolesiem, który mnie podrywa. Wręcz przeciwnie - jestem w nim zakochana po uszy, ale mam inne plany życiowe na ten moment - inne niż big love -,-
  • Odpowiedz