Wpis z mikrobloga

Wczoraj usłyszałem od pewnej dziewczyny, że jestem staroświecki ( _) Dlaczego?
Bo nie przepadam za dziewczynami, które ciągle imprezują, piją i palą(nienawidzę jak kobieta pali) i nie mają żadnych perspektyw na przyszłość. Bo zamiast na piwko wole iść do restauracji, na spacer albo jakoś inaczej spędzić czas. Bo szanuję kobiety i tego też od nich wymagam w moją stronę, bo nie toleruję jak kobieta przeklina i zachowuje się jak patuska. Bo wolę jak kobieta jest ubrana w elegancką sukienkę zamiast bluzy z adasia...

Wczoraj spotkałem się z pewną dziewczyną, która jak się domyślacie, jest przeciwieństwem tego co napisałem i powiedziała mi te parę słów na koniec spotkania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Serio kurła jestem staroświecki? Mam 22 lata ( ͡º ͜ʖ͡º)

#zwiazki #logikarozowychpaskow
  • 207
  • Odpowiedz
@zelo1234 ja bym poszedł dla przełamania pierwszych lodów, dla niektórych takie spotkanie może być dość stresujące więc pójście na piwo nie jest takim najgorszym pomysłem
  • Odpowiedz
@dwustokrotka: Nie znaliśmy się wcześniej osobiście, trochę pisaliśmy na messe i wyskoczyłem ze spotkaniem ;)
@ppiasq: Dla mnie to źle świadczy o dziewczynie, nie znacie się osobiście i na pierwszym spotkaniu już wypad na alko? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@enforcer: Ja bym wolał jednak inaczej spędzić ten czas
  • Odpowiedz
  • 138
@zelo1234 może i byś wolał, tylko że tak jak napisałem wcześniej - żebyś nie został na koniec sam, pamiętaj że to działa w 2 strony i taka dziewczyna też ma oczekiwania i może uznać że jesteś snobem z kijem w dupie
  • Odpowiedz
@dwustokrotka inna która też nie spełni oczekiwań, różnie się w życiu układa i może trafiać tylko na takie które OPowi się nie spodobają bo ciągle coś aż na koniec zostanie sam, ALE też może w końcu trafić ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@zelo1234 wcale nie jest malo, ja np mam taki poglad jak ty, chociażby dlatego ze nie moge pic piwa xD
Ale uwazam ze sa lepsze miejsca na pierwsze spotkania, chociażby herbata, park, wystawa itp.
  • Odpowiedz