Wpis z mikrobloga

@czarlipe: co do stawek to życie (czipsy i mieszkanie) w warszawie jest droższe, gdyby się chcieć sugerować stawką poborów to warto by było to uwzględnić. Ale mimo wszystko wydaje mi się że lepiej w-wa - nawiążesz kontakty, zobaczysz większe miasto. A później jak zechcesz to zawsze możesz wrócić do lublina.
@czarlipe: Warszawa zawsze bedzie wypadac lepiej :-) mnie osobiscie odstrasza to, ze jest za duza jak dla mnie, i co mi po tym ze wszystko mam w jednym miescie, skoro zeby gdzies dojechac to potrzebuje 2 a czasem nawet pewnie 3h na to, mimo ze to wciaz to samo miasto ;p i przytlacza mnie troche to jak ludzie sie wszedzie spiesza - pod tym katem wole zdecydowanie spokojny Lublin :)
@MangoZjem Rozumiem co masz na myśli ale trochę przeżyłem w Lublinie i wyjazd gdzieś indziej to dla mnie też w pewnym sensie oderwanie się od wielu spraw, myślę że dobrze mi to zrobi :)
@czarlipe: gratki mirku, w tamtym roku przerabiałem to samo.

W jednym miesiącu obrona licencjatu, w drugim rozpoczęcie pracy za prawie dwa razy więcej niż miałem w Lublinie, a już w kolejnym ją rzuciłem xDDDDD

I później przyjąłem gorszą ofertę, bo już nie mogłem wybrzydzać, ale teraz już mam lepsze warunki, których w Lublinie na pewno nie dostałbym nawet z magistrem i sporym doświadczeniem xD