Wpis z mikrobloga

@Theos od dłuższej chwili Błaszczyk miał wejść, lecz jego koledzy z boiska nic nie zrobili w kierunku zmiany, dlatego też Nawalka zasugerowal Grosikowi ten niezbyt mądry plan. Kończy mu się kariera to chcą, żeby Blaszczyk dociagnal do.tych 102 meczy rekordowych.
@przekojot: kiedy my sie zaczniemy patrzec na siebie, a nie tylko 'bo inni grali tak samo!'. Srednio mnie jak grali japonczycy, ale #!$%@? mnie strzelal jak ogladalem ten kabaret. Mam nadzieje, ze bedzie konferencja po powrocie z blamazu to sie ktorys z dziennikarzy spyta co pan trener odpierdziela i kaze symulowac.
Eee ale #!$%@? to była zagrywka żeby dostać więcej czasu, bo japonce sobie we 3 podawali ostatnie 4 minuty, żeby jeszcze bardziej nie zje ac wyniku... Oglądaliscie chociaż? Jezu...
Nawałka pokazując gest łapania się za udo zaleca Grosikowi udawanie skurczu.

Mecz o honor.

@Theos:
To chodziło o to, by Błaszczu zagrał 101 mecz w reprezentacji (bo 102 to będzie regord), w sumie mogli falowoać (lub odebrac), ale zamiast faulu wybrali to.
Tyle dla stareg kapitana mogli zrobić, a w sumie nie zrobili ....
@tomatojuice: niesłusznie, bo to było ostatnie 10 sekund meczu i nie chodziło o to, żeby grać na czas, Japończycy grali na czas za nas dwóch. Chodziło o to, żeby Błaszczykowski mógł sobie wejść i się pożegnać, a stał przy tej lini kilkadziesiąt sekund, jak nie dłużej.
@Theos: Ale wy wiecie, że to nie było tak, że on kazał Grosikowi udawać skurcz, żeby grać na czas, tylko po to żeby Błaszczykowski mógł wejść, bo to dużo zmienia.


@kx_keytinho: a co to dokładnie zmienia? Tzn czytam te komentarze, ale chce by ktos mi wytłumaczył od poczatku do konca. ʕʔ