Wpis z mikrobloga

@rudy2007 no beka bo wygląda jak ulepiony balwan, ale ktos zacząl od najmniejszej kulki. Gdyby mial na sobie koszulke z Polską flagą, badz walczącą to juz bylby powod do j-----a co nie?
  • Odpowiedz
@fabek: panie byles w Hiszpani?powaznie! Zazdroszcze. Mamy sie na nich wzorowac? To ze w afryce maja chaty z gowna to u Nas tez powinno tak byc? Trzeba czerpac dobre wzorce a nie gowniane.
  • Odpowiedz
@lugal: widze kolejnego kandytata do wyprostowania. Taki sam kozak jak @Kuracyja XD
ehh typowe przegrywy sa typowe, ta frustracja i bol d--y.

Wlasnie dlatego tacy jak ty nie byli lubiani w szkole ʕʔ
  • Odpowiedz
@lugal: Ale wiesz, że istnieje grupa ludzi, którzy smieją się z tego, jak Ty jesteś ubrany?

Nie musi wszystko Ci się podobać to naturalne, ale wyśmiewając się w taki sposób, robiąc fotki z ukrycia i wstawiając to na portal internetowy w oczekiwaniu na plusiki i akceptację grupy, pokazujesz słabość ego.

Tak, tak wiem - masz wbite w moją opinię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wrzuć swoje foto to ocenimy.

pokaż siebie cwaniaczku


@gastxxx: @fabek: zawsze w przypadku takich wpisów muszą się pojawić jakieś dzbany, które wyskoczą z tymi debilnymi tekstami.
Nie wiem czy OP ma RiGCza czy nie, ale te wypowiedzi wyżej to jest dopiero dramat.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@murdoc:nie k---a lepiej chodzic ubranym jak >pan na zdjeciu. Moge sie jedynie domyslac ze Ci >sie podoba. Twoja sprawa Twojw zycie.

@lugal:

@adadab: myslisz ze jak Tobie w domu obijaja tp >wszyscy tal mają? Ty pewnie bys podszel i dal >buziaka


@defkor: mama nie dala rano cyca ze
  • Odpowiedz