Wpis z mikrobloga

#heheszki #logikaniebieskichpaskow
Wspominałem kiedyś o znajomej z roboty, która się odchudza itp. ma pewnie z 20 kg nadwagi i dalej rośnie. No i dzisiaj totalnie jakiś wolny dzień, aż nie wiem co się dzieje. No i jesteśmy w pokoju socjalnym, wchodzi ona rozj3bany waleń, w obcisłej koszulce, a część materiału wchodzi jej w pępek ( co jest mega obleśne) No i gadamy sobie a ona wypala o tej diecie,
"No ja chyba nie mogę być chuda, nie jem od 2 miesięcy w ogóle słodyczy, soli i chleba a zamiast schudnąć to przytyłam z kilo" Po czym przepiła wafla ryżowego w czekoladzie, sokiem jabłkowym. xD
Jak taka osoba chce schudnąć jak zamiast 2 litry wody, pije 2 litry soków ? I je jakieś batoniki "dietetyczne" z marketu które nijak się mają z dietą i "zdrowym żywieniem".
To już czas jej powiedzieć, że cukier też jest w soku którym pije a nawet w owocach ??
  • 9
@iEarth: 2 litry soku dziennie. To jak 100 ml ma jakieś 56 kcal to ona samym sokiem wlewa w siebie ponad 1000 kcal. A powinna pewnie tak lekko licząc ograniczyć się do 1500 kcal przy jej siedzącym trybie życia.