Wpis z mikrobloga

@bojesieminusow: aż mi przypomniałeś jak kiedyś udało mi się zaklepać wygraną generałem za 150pkt ostatnim rzutem w kości x3, gość rzucał drugi to czekał aż zleci mu cały czas, zaczął mnie wyzywać na czacie, po grze wyrzucił mnie ze stołu i zaczął pisać na PW xD

a najbardziej mnie zabolało jak babka uciekła ze stołu kolejkę czy dwie po tym jak moja karta wyglądała w ten sposób, byłem na kursie
6REY1MISTERIO9 - @bojesieminusow: aż mi przypomniałeś jak kiedyś udało mi się zaklepa...

źródło: comment_kRICDzsEQUOzT7agITHRYyX7LSQGmohm.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@bojesieminusow: zawsze mnie zastanawiało jak wygląda przeciętny użytkownik tego serwisu. Wyobrażam sobie zgrzanego do czerwoności janusza z patologicznymi zapędami, który gra w kalambury i makao po dniu w gównianej pracy. Internet, crazy stuff.
  • Odpowiedz
  • 16
@Caleb88 najlepsi są ci co mają po 10-15tys gier a i tak jak widzi że wygrywasz to potrafi specjalnie przedłużać czas a jak zostanie 2 sekundy do końca to wychodzi żeby jeszcze gracz musiał czekać minutę na koniec xD
  • Odpowiedz
@Caleb88 najlepsi są ci co mają po 10-15tys gier a i tak jak widzi że wygrywasz to potrafi specjalnie przedłużać czas a jak zostanie 2 sekundy do końca to wychodzi żeby jeszcze gracz musiał czekać minutę na koniec xD


@bojesieminusow: a to się nie liczy jako przegrana? Po co tak robią?
  • Odpowiedz