Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dziewczyna, z którą jestem 2 lata, całowała się z kolegą z pracy (o czym mi powiedziała od razu przepraszając i niby żałując). Nie układało nam się od kilku miesięcy, chodziła przybita, ale wg mnie i tak nie miała prawa coś takiego zrobić. Czy to zdrada, czy chwila słabości? #zwiazki #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 50
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Zdrada jest czymś umownym, więc sam musisz zdecydować czy czujesz, że Cie zdradziła i co z tym zrobisz.

wyznał jej miłość, że się w niej od dłuższego czasu podkochiwał i zacząl ją całować.

Wiesz, nawet jak się facet na nią rzucił to pocałunek trzeba oddać żeby doszło do "całowania", także ona zdecydowała żeby to kontynuować.
  • Odpowiedz
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania ja Ci powiem jak będzie.

Wybaczysz jej, bo przecież kochasz, a to tylko pocałunek, nawet ja rozumiesz. Wszystko wraca do normy, żyjecie swoim życiem szczęśliwi i uradowani że macie siebie. Miłość piękna, czasem coś skrzypi ale jest ok. Po czasie zauważasz że coś się zaczyna psuć, raczej z jej strony, brak czułości, częstsze kłótnie w większości o nic. Po czasie jest wręcz tragicznie, ale znowu nagle wszystko się zmienia i jest
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Gdyby była zaskoczona tym pocałunkiem i go nie chciała, to mogła odepchnać faceta, powiedzieć mu ze ona go nie kocha, odsunąć lub cokolwiek zrobić . Rozumiem, że mógł to zrobić znienacka, ale w takiej sytacji do niczego więcej niż cmokniecia nie powinno dojść. Jeśli doszło to znaczy że ona też chciała i nie protestowała.
  • Odpowiedz