Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dziewczyna, z którą jestem 2 lata, całowała się z kolegą z pracy (o czym mi powiedziała od razu przepraszając i niby żałując). Nie układało nam się od kilku miesięcy, chodziła przybita, ale wg mnie i tak nie miała prawa coś takiego zrobić. Czy to zdrada, czy chwila słabości? #zwiazki #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 50
AgresywnaUkochana: Dobrze zastanów się, czy szukając innej nie spadniesz z deszczu pod rynnę o ile nie zamierzasz podrywać zakonnicy. Jeśli myślisz, że takie akcje są rzadko spotykanymi incydentami to mało wiesz o kobietach i ciężko znaleźć taką co tak nie robi. Zastanów się, czy dobrze wam ze sobą, a anonków z internetu nie słuchaj

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
@AnonimoweMirkoWyznania: moja kolezanka najpierw przyznała się facetowi, ze była w kinie z innym. Następnego dnia przyznała, ze dotknął jej ręki. Kolejnego dnia, ze w sumie to trzymali się za ręce. Tydzień później przyznała z placzem, ze pocałował ją i ma straszne wyrzuty sumienia. Tak naprawdę, o czym wie każda z jej koleżanek i znajomych, bolcuje ją czterech kolegow, regularnie. Ona mowi, ze jak z płaczem przyznała mu się do takiej mniejszej