Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dziewczyna, z którą jestem 2 lata, całowała się z kolegą z pracy (o czym mi powiedziała od razu przepraszając i niby żałując). Nie układało nam się od kilku miesięcy, chodziła przybita, ale wg mnie i tak nie miała prawa coś takiego zrobić. Czy to zdrada, czy chwila słabości? #zwiazki #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 50
  • Odpowiedz
PrzyczajonyDryblas: Fajnie jest pisac ze to nic takiego kiedy pewnie glownie mieszkacie w duzym miastach, gdzie jest komunikacja. To teraz wyobrazcie sobie mieszkanie tak jak ja w lesie bo mieszkam wlasciwie w lesie gdzie nie dojezdzaja zadne autobusy a najblizsza miejscowosc jest 20 km ode mnie. Zalozmy ze moj facet tam mieszka i nie ma prawko. To jak sie spotkamy? Spoko, jak jesteście w zwiazku to pewnie ze mozna nocowac ale
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: No co Ty jaka zdrada?
Moja kobieta robiła felatio szefowi i parę razy poszła do łóżka by dostać awans byśmy lepiej żyli to nie była zdrada to jest zaradność byśmy mieli więcej pieniędzy na wakacje. Na tych wakacjach się pokłociliśmy ale nie chciała na mnie krzyczeć więc poszła do łóżka z Amirem i tu doceniam jej dobroduszność że zamiast się drzeć i krzyczeć rozładowała się na jego fiucie. Po
  • Odpowiedz