Wpis z mikrobloga

Oj tam Panie ̶M̶a̶t̶e̶u̶s̶z̶u̶ Mariuszu, poczuj się Pan jak gwiazda, że tylu agentów się zgłasza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

...a potem porównaj ze stawkami u nas ;)
  • Odpowiedz
  • 26
@Norskee mnie ktoś kiedyś chciał zrekrutować, to powiedziałam, że właśnie zaczęłam roczny urlop macierzyński, więc nie pyknie. Zadzwonił do mnie ponownie miesiąc po tym jak wróciłam do pracy z pytaniem, czy już po macierzyńskim i czy jestem juz chętna xD zgasilam go informacją, że jestem znowu w ciąży. Czekam, czy zadzwoni i po tym macierzyńskim ;)
  • Odpowiedz
kurde żeby o mnie tak walczyli xD

@Yggas: mam spółkę IT i spółkę która rekrutuje programistów oraz devów (w której celowo nie zasiadam w zarządzie), na jednym zrekrutowanym programiście zarabiamy 6-8 tys. netto
  • Odpowiedz
@denuke: To ja nie rozumiem, czemu rekruterzy maja ogolnie niskie stawki. Oni naprawde #!$%@? strasznie ciezka robote. Czasem jak slysze od znajomych rekturetow jakie chamskie odpowiedzi dostaja to rece odpadaja.
  • Odpowiedz
@pkh: rekruterzy to tylko ludzie z "jakimś-tam" doświadczeniem w HR, siedzą na słuchawkach i mailach przez osiem godzin, nie różnią się niczym od telemarketerów
  • Odpowiedz