Wpis z mikrobloga

@ImReally: 300 metrów? XD Teraz mam pewność, że nie znasz tego skrzyżowania tak dobrze. Idąc w stronę Hali Targowej, zaraz tam gdzie kończy się budynek Galerii Dominikańskiej, jest przejście. To jakieś 15 metrów.
  • Odpowiedz
@Slonx:

I co z tego karynko, skoro skrzyżowanie mają bliżej?


Sam jesteś mentalną karynką. To z tego, że próbujesz podeprzeć się wrzuconymi przez siebie przepisami, które nijak się mają do tej sytuacji. Zrozum wreszcie, że nie miały prawa tak iść.
  • Odpowiedz
300 metrów? XD Teraz mam pewność, że nie znasz tego skrzyżowania tak dobrze. Idąc w stronę Hali Targowej, zaraz tam gdzie kończy się budynek Galerii Dominikańskiej, jest przejście. To jakieś 15 metrów.


@Leilhani: 15m wzdłuż Galerii Dominikańskiej, wjazdu na parking, Hotelu Mercure, dwóch przejść dla pieszych i wzdłuż ściany Just'in center?
  • Odpowiedz
Masz tu swoje 15m. A raczej 270m + światła


@ImReally: Dobrze się czujesz? Mówiłam cały czas o odległości DO przejścia dla pieszych. Dlaczego zrobiłeś całą pętlę? Skąd wiesz, że one potem szły prosto, a nie na przykład w kierunku Rynku i nie musiałyby tam zakręcać?
  • Odpowiedz
Dobrze się czujesz? Mówiłam cały czas o odległości DO przejścia dla pieszych. Dlaczego zrobiłeś całą pętlę? Skąd wiesz, że one potem szły prosto, a nie na przykład w kierunku Rynku i nie musiałyby tam zakręcać?


@Leilhani: XD XD XD, św. Tomasz widzi...
  • Odpowiedz
@Slonx: popieram co mowisz, i szczerze nie nawidze rowerzystów, którzy u mnie w mieście jeżdżą po chodnikach, w dupie maja to, że idziesz sam, z dziećmi, z wózkoem inwalidzkim, n----------ą slalomem i zadowoleni z siebie, na ulice zaden nie zjedzie bo po co skoro ma wąski chodnik.
  • Odpowiedz
Dobrze się czujesz? Mówiłam cały czas o odległości DO przejścia dla pieszych.


@Leilhani: Widzę, że już usuwasz kompromitujące komentarze. Więc schodzimy na ten poziom. Pisałaś wyraźnie o przejściu w stronę Hali Targowej XD
  • Odpowiedz
@Slonx:

Bo Ty im zabroniłaś? To musi być silny argument.


Pieszy nie ma prawa iść śluzą dla rowerów. To nie jest to samo, co zwykła droga rowerowa. Mam nadzieję, że nie masz prawa
  • Odpowiedz
@ImReally: > Widzę, że już usuwasz kompromitujące komentarze. Więc schodzimy na ten poziom. Pisałaś wyraźnie o przejściu w stronę Hali Targowej XD

Nie usunęłam żadnego kompromitującego komentarza. Napisałam potem to samo, ale dodając coś, bo tamtego nie mogłam edytować. Tak, napisałam o przejściu w tamtą stronę. Ale miałam na myśli odległość do tego przejścia od tunelu (czy też tej śluzy dla rowerów), a nie absurdalną odległość 270 m, bo sobie
  • Odpowiedz
Nie usunęłam żadnego kompromitującego komentarza. Napisałam potem to samo, ale dodając coś, bo tamtego nie mogłam edytować. Tak, napisałam o przejściu w tamtą stronę. Ale miałam na myśli odległość do tego przejścia od tunelu (czy też tej śluzy dla rowerów), a nie absurdalną odległość 270 m, bo sobie dodałeś drogę powrotną po drugiej strony ulicy. xD


@Leilhani: Więc nadal utrzymujesz, że to przejście znajduje się 15m dalej? Czyli, że Galeria
  • Odpowiedz
@Leilhani:

Pieszy nie ma prawa iść śluzą dla rowerów. To nie jest to samo, co zwykła droga rowerowa. Mam nadzieję, że nie masz prawa jazdy.


1. Zgadza się, to nie to samo, co zwykła droga rowerowa. To skrzyżowanie, przez które miały pełne prawo pójść najkrótszą drogą.
2. Mam, przykro mi, że
  • Odpowiedz
@ImReally:

Więc nadal utrzymujesz, że to przejście znajduje się 15m dalej? Czyli, że Galeria Dominikańska ma 15m?


Dobrze, może jest jakieś 90 metrów dalej, co to zmienia? Tylko tyle, że pomyliłam się z określeniem metrów. Jednak tak jak pisałam wcześniej, to jest minuta (dosłownie MINUTA) piechotą. Jeśli ktoś mówi, że jest to daleko, to powinien zastanowić się nad swoim życiem.
  • Odpowiedz
Dobrze, może jest jakieś 90 metrów dalej, co to zmienia? Tylko tyle, że pomyliłam się z określeniem metrów. Jednak tak jak pisałam wcześniej, to jest minuta (dosłownie MINUTA) piechotą. Jeśli ktoś mówi, że jest to daleko, to powinien zastanowić się nad swoim życiem.


@Leilhani: Dam ci 10 zł jak pokonasz odcinek zaznaczony na mapie zgodnie z przepisami w minutę z wóżkiem z dzieckiem.
  • Odpowiedz