Wpis z mikrobloga

Mirki z #canon . Mam canona 6d mark II. Ostatnio miałem aparacik w plecaku który spadł mi z ok 20-30cm gdy go podnosiłem... nawet nie sądziłem że coś mogło się stać. Później włączyłem i wszystko działało oprócz przycisku menu i info... kutwa. Dziś chciałem go oddać do serwisu ale widzę że przycisk info działa... czy jest jakieś inne wytłumaczenie czemu one nie działają, może to nie przez upadek?

Da się wejść w menu jakimś innym sposobem? Da się przemapować przyciski, zablokować?

#kiciochpyta #problem #fotografia
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tylkoanon: okej, pamiętaj - nie wspominaj nic o upadku korpusu i mów że stało się to wczoraj. Koniecznie zrób zdjęcia aparatu przy osobie odbierającej reklamację i żądaj protokołu reklamacyjnego w którym będzie opisany dokładny stan fizyczny-wygląd aparatu, czyli - jeśli jest jak nowy - tak ma być napisane -JAK NOWY- bez rys, śladów używania.
  • Odpowiedz
Tak na wszelki wypadek - bo nie wiem jak rozszerzoną ma gwarancję - czy o wypadki również. Bo jak nie ma rozszerzonej to "wina użytkownika" tutaj się stała a nie "wada produktu".
  • Odpowiedz