Wpis z mikrobloga

#gliwice #zabrze #knurow #lpg

Szukam warsztatu znającego się na lpg. Mam problem z gasnącym samochodem przy dohamowaniach - obroty spadają za nisko i gaśnie.

Jestem niedawno po remoncie silnika i przez 3000km jeździłem na benzynie i było wszystko ok. Przełączyłem się po tym czasie na gaz i niestety samochód w losowe dni gaśnie przy dohamowaniach - spadają mu obroty do około 500 i gaśnie (Raz nawet testowałem to tak, że jechałem 70km/h wbiłem na luz, obroty też za bardzo spadły i zgasł przy takiej prędkości).

Mechanik u którego zazwyczaj naprawiam samochód, zasugerował, że trzeba tylko gaz wyregulować ale on się na tym nie zna, a nie ma nikogo, kogo mógłby polecić do tej regulacji.

Teoretycznie mógłbym pojechać do ludzi którzy zakładali mi ta instalacje, ale byłem u nich przed remontem silnika, zrobili przegląd i nie wykryli nic złego z instalacją gazową, mimo iż już wtedy gasł samochód w analogicznych sytuacjach jak teraz.

Także może macie kogoś do polecenia, kto zrobi przegląd instalacji gazowej, mimo iż nie u niego była ta instalacja robiona?
  • 11
  • Odpowiedz
@nuker92: Wg mnie jak Ci gaśnie to masz coś z podawaniem paliwa, czy to gazu czy to benzy, może pompa paliwa i może regulacja lpg, w gliwicach przy dworcowej jest jakiś zakład co robi gaz
  • Odpowiedz
@FoxX21: Tak zasugerował, ale że on tego nie robi i zaproponował żebym z tym się zwrócił do ludzi którzy instalacje zakładali.

@grucha_88: No wiesz, problem był już przed remontem, po remoncie na benzynie było ok (i jak teraz jeżdżę na benzynie jest ok), a po przełączeniu na gaz druga jazda i już coś takiego, więc jak najbardziej wygląda to na gaz.
  • Odpowiedz