Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Ech... Miałem sobie kupić #oneplus 6, bo mnie naszło na powrót do Snapdragona (a 845 jest bardzo udany), jednak doczytałem, że Oneplus celowo zrezygnował z chłodzenia procka aby obniżyć koszt produkcji. Jak się okazuje, to była zła decyzja i jeżeli ktoś jest power userem lub gra w wymagające gry, to może się niestety w przyszłości na tym przejechać. No nic, nie chcę HTC, S9 w Europie z Exynosem, więc chyba wezmę na wstrzymanie i poczekam na rozwój sytuacji..

Jubei - Ech... Miałem sobie kupić #oneplus 6, bo mnie naszło na powrót do Snapdragona...
  • 6
@Jubei: nie żebym sie czepiał czy coś ale istnieje jakaś aplikacja która wymaga tak mocnego procesora? Na moim kilkuletnim mediateku 8 rdzeniowym dalej wszystko mi śmiga bez przycięcia, a według testów ten snapdragon jest jakieś 4 razy wydajniejszy od mojego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@hors: głównie gry - niedługo wychodzi np. Fortnite i mobilny Elder Scrolls, ewentualnie bardziej wymagające emulatory. Lipa jak po pół godzinie gry ma zacząć przycinać wydajność do 60%, tym bardziej że miedziane chłodzenie stosowane m.in. przez Samsunga to jednak dość groszowe sprawy jeżeli chodzi o cenę części.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@emitar: no właśnie nie jest, nie dość że sd845 jest w rzeczywistości wydajniejszy, to jeszcze ponoć bateria lepiej trzyma. Niestety z tego co mi wiadomo, S9 ze snapem wyszedł tylko na Stany i bodajże Chiny.