Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
#lekarz #pracbaza #chorykraj idę się sobie zrobić badania na kierowcę B mówię może w jeden dzień się uda. Wstaje 6 rano dzwonię do jednego lekarza nic do drugiego nic po 3 godzinach dodzwoniłem się do pierwszego ładnie pięknie bez kolejki miła pani mi skierowania wypisała. Lecę na pobranie krwi też bardzo fajnie szybko sprawnie. Idę na psychotesty drzwi zamknięte ale #!$%@? są dwa numery dzwonię. nic, nikt nie odbiera .to #!$%@? myślę jeszcze okulista mi został to cyk najwyżej tu wrócę. Idę do okulisty a tam babka do mnie tak "to musi pan od 4 jutro czatować i może się panu uda załapać" mówię ja #!$%@? przecież napewno są inni . Wchodzę Google dzwonię do wszystkich i nic 50 optyków jeden okulista nóż #!$%@? mać. Do tych do psychotestów jeszcze się nie dodzwoniłem #zalesie
  • 3
@lolek32: medycyna pracy to ultrarak. Lobby wywalczyło sobie zajebiste przepisy. I paradoks taki, że mając badania wstępne z jednej firmy z lutego br. (wydane na 2 lata) to nic one nie znaczą, gdy idziesz kilka miesięcy później do nowej firmy (te same wymogi do badań). Akurat w piątek dostałem skierowanie, a mam zacząć 2 lipca. Oczywiście pierwszy możliwy termin to 9 lipca. No super. Na szczęście sobie poradziłem z miłymi paniami,