Wpis z mikrobloga

#!$%@? towarzysze z pod tagów #przegryw #stulejacontent i #tfwnogf dnia dzisiejszego po krótkich przemyśleniach(od soboty) podjąłem ważną decyzje o emigracji(nie wiem czy na stałe czy chwilowej).

Wyjeżdżam razem z 3 Sebami z osiedla do Rotterdamu na magazyn(tak na magazyn do Holandii,czyli to z czego się wielokrotnie śmiałem).
Decyzja podjęta na szybko bo kto inny miał jechać w moje miejsce ale co mam do stracenia.

Do obecnej roboty już dzwoniłem i jadę niedługo z wypowiedzeniem,szefo nie przejął się mną zbyt bardzo.

Tam podobno mamy jakiś domek już ogarnięty z innymi Sebami(trochę się tego boję ale #!$%@? z tym co mam do stracenia).

W Polsce nic lepszego mnie już nie czeka więc chociaż tam spróbuje,za tydzień w poniedziałek jedziemy.

Może się dorobię i poznam jakąś Karynke ze szklarni.

Poldona zostawiam dziadkowi pod opiekę niech se do kościoła jeździ.

No i to w sumie tyle,wiadomo że konto muszę usunąć by mnie nie kusiło bo jadę tam z myślą pracy po min. 10 h dziennie a najlepiej po 12h jak się da,a zapewne da się i po 14 h :)

A wam towarzysze życzę oczywiście wszystkiego najlepszego,żebyście sobie poukładali wszystko w życiu i w końcu wyszli z przegrywu(wbrew temu co wielokrotnie pisałem wciąż mam nadzieje że się da)

ŻEGNAM I POZDRAWIAM!
WASZ WIERNY TOWARZYSZ PAN_WIECHU!
  • 10